MEX NITRO WHEY View larger

MEX NITRO WHEY

29,90 €

Nový

MEX NITRO WHEY je najlepšie riešenie aké môžete nájsťkeď chcete vysoko kvalitný proteín so skvelou chuťouSpája v sebe niekoľkorýchlych pôsobiacich proteínovako WPC, WPI, SPI a hydrolyzovaných peptidov

Viac detailov

15 Kusy

POPIS

MEX NITRO WHEY je najlepšie riešenie aké môžete nájsť, keď chcete vysoko kvalitný proteín so skvelou chuťou. Spája v sebe niekoľko rýchlych pôsobiacich proteínov, ako súWPC, WPI, SPI a hydrolyzovaných peptidov, a tým sa radí k jedným z najlepších proteínových doplnkov na budovanie kvalitnej svalovej hmoty. Každá porcia MEX NITRO WHEY poskytuje 21 g vysoko biologicky dostupných aminokyselín a iba 1 gram tuku, takže je ideálny po tréningu, pre zabezpečenie okamžitej regenerácie.

MEX NITRO WHEY je výnimočný svojím zložením, unikátnou kombináciou aminokyselín, zvýšeným množstvom arginínu a glutamínu s rozvetveným reťazcom aminokyselín (BCAA). Vyššia forma Arginínu s peptidickou väzbou zvyšuje rast svalstva prostredníctvom rovnakých mechanizmov, ako L-leucín.

VÝHODY MEX NITRO WHEY:

  • ULTRA a Micro-filtrované srvátkové bielkoviny
  • OBSAHUJEWPC, WPI, SPI a glutamín
  • Srvátkovébielkovinyakohlavný zdroj proteínu
  • Vysoký podiel Arginínus peptidickou väzbou
  • nízky obsah tuku
  • lahodnáosviežujúca chuť

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Pre dospelých, zmiešajte 1 odmerku (30 g) produktu MEX NITRO WHEY s 220 ml vášho obľúbeného nápoja (voda, mlieko, džús, atď.). Miešajte v mixéri, pretrepte v šejkri alebo premiešajte s lyžicou v pohári (zvyčajne 20 – 30 s). Pre dosiahnutie najlepších výsledkov konzumovať dva alebo tri dávky MEX American Standard denne.

TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT:

Zloženie  v 30 g 100 g/%
Kalórie 502 kJ-120 kcal 1679 kJ-401 kcal/%
Tuky 1 g 3 g / 4%
Nasýtené tuky <0,5g 1g / 2%
Trans tuky 0 g 0 g / 0%
Cholesterol 20 mg 66 mg/3%
Sodík 180 mg 600 mg/3%
Draslík 250 mg 833 mg / 5%
Sacharidy 6 g 20 g / 1%
Vláknina 1 g 3 g / 5%
Cukry 2 g 6 g **
Proteín 21 g 70 g / 42%
Vitamín A 0 mg 0 mg / 0%
Vitamín C 0 mg 0 mg / 0%
Vápnik 100 mg 344 mg / 100%
Železo 0,16 mg 0,55 mg / 2%

 

ZLOŽENIE:

WHEY X zmes 80% (ultra a mikro-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát, za studena filtrovaný srvátkový proteínový izoláta), sójový proteínový izolát 20%, odstredené mlieko, glycín, glutamínové peptidy, sójový lecitín,prírodná a umelá aróma, celulóza guma, sukralóza , acesulfám K, kyselina citrónová a jablčná (iba v jahodovoej príchuti), káva bez kofeínu (iba v krémovej cappuccino a čokoládovej príchuti).

 

UPOZORNENIE:

Obsahuje mlieko! Vyrába sa v zariadení, ktoré tiež spracováva oriešky, môže obsahovať stopy po mäkkýšoch. Obsahuje fenylalanín. Nevhodný pre tehotné a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste Doplnok stravy nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

No customer reviews for the moment.

Write a review

MEX NITRO WHEY

MEX NITRO WHEY

MEX NITRO WHEY je najlepšie riešenie aké môžete nájsťkeď chcete vysoko kvalitný proteín so skvelou chuťouSpája v sebe niekoľkorýchlych pôsobiacich proteínovako WPC, WPI, SPI a hydrolyzovaných peptidov

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty