Phenelean View larger

Phenelean

28,99 €

ph0087

Nový

5 Kusy

1-5 dní

Phenelean je silný thermobolický spaľovač tukov, ktorý Vám zároveň dodá energiu, potlačí pocit hladu a spolu s vyváženou diétou napomôže k extrémnemu úbytku na váhe, tak ako žiaden iný produkt na trhu.

100 % legálna kapsula na chudnutie, ktorá spaľuje tuk a pomáha potlačiť pocit hladu.

Kontroluje Váš apetít a zrýchľuje metabolizmus – čo je kľúčom každého produktu určeného na chudnutie a Phenelean to vie.

Phenelean načúva Vášmu telu, utlmuje pocity hladu a zároveň Vám dodáva viac energie.

Phenelean obsahuje najlepšie ingrediencie a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Prečo užívať Phenelean?

-       Pretože je dokázateľne jedným z najlepšie tuk spaľujúcich prípravkov, legálne dostupný na našom trhu, bez lekárskeho predpisu

-       Obsahuje AMP citrate – AMP Citrate je prírodná látka nájdená v druhu čínskeho čaju zvanom Pouchong . Úžasná vec, o tejto látke je, že vykazuje štrukturálnu podobnosť s DMAA, extrémne populárny, ale dnes už zakázaný povzbudzujúci prostriedok. V podstate sa od AMP citratu sa odlišujú iba jediným uhlíkom v štruktúre svojej stavby. Vzhľadom na ich nápadne podobné účinky je teraz nazývaný nový DMAA .

-       Vyrobený so silnými farmaceutickými ingredienciami

-       Vyvoláva vysokú thermobolickú stimuláciu na spaľovanie tukov

-       Masívne zvýši Váš metabolizmus a dodá Vám energiu

 

Dávkovanie a spôsob použitia:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl

Užívať 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu na obed

1 dávka - 1 kapsula

 Ako doplnok vyváženej diéty užite 1 kapsulu ráno a zapite veľkým množstvom vody a 1 kapsulu po obede, zapite veľkým množstvom vody. Nikdy neužívajte viac ako 2 kapsule denne.

 

Zloženie:

Kofein: 90mg

Phenethylamine HCI: 37.5mg

Paprika: 80mg

Zelený čaj: 32.5mg

Bioperine: 10mg

Výťažok z jadier hrozna: 50mg

AMP citrate: 50mg

Želatína (kapsule)

Calcium Carbonate

Magnesium Stearate

 

Upozornenie:

Phenelean nie je určený osobám mladším ako 18 rokov. Neužívajte Phenelean ak užívate akékoľvek lieky na lekársky predpis.Neužívajte Phenelean ak máte vysoký krvný tlak, ste tehotná, máte cukrovku, podozrenie na mŕtvicu, ak máte akékoľvek srdcové ochorenie, akúkoľvek chorobu pečene, akékoľvek ochorenie obličiek, alebo akékoľvek ochorenie štítnej žľazy.Vždy konzultujte užívanie Pheneleanu so svojim praktickým lekárom ak máte akékoľvek pochybnosti.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepožívajte alkohol po užití kapsúl. Uchovávajte mimo dosahu deti. Skladujte pri izbovej teplote, a chráňte pred vlhkom, teplom a svetlom. Dátum spotreby je vyznačený na spodnej strane balenia.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Phenelean

Phenelean

Zobrazené produkty