FA LipoBurn 120 tbl. View larger

FA LipoBurn 120 tbl.

19,00 €

uni1223

Nový

LipoBurn – Fitness Authority: predstavuje skutočný prielom vo svete kulturistiky.

Viac detailov

1 Kus

1 až 5 dní

Pozor: Posledné kusy na sklade!

POPIS

Jedná sa o vynikajúci prostriedok rýchleho spaľovanie tukov s klinicky overenou účinnosťou!

  1. Spaľuje kalórie a pomáha chudnúť
  2. Podporuje správny metabolizmus
  3. Fenomenálny spaľovač tukov

Ako funguje?

LipoBurn predstavuje naozajstný prielom vo svete kulturistiky. Nový LipoBurn je prvým produktom svojho druhu, ktorý je natoľko účinný, že len za dva týždne spaľovanie tukov preukáže znateľné zmeny k lepšiemu. Tento účinok bol tiež potvrdený paralelne prebiehajúcimi testami s využitím placebo efektu. V štúdii uskutočnenej na jednej z najväčších amerických univerzít dosvedčili dobrovoľníci užívajúci LipoBurn nielen rapídne spaľovanie tukov, ale tiež zaznamenali oveľa menší obvod v páse i v hrudníku (v porovnaní s placebom) iba za 14 dní.

Aj „legendárne spaľovače“ sa v porovnaní s novým technologickým postupom pri výrobe LipoBurn zdajú byť vedecky prekonané. Okrem toho revízia tisícov štúdií o iných technológiách spaľovania tukov naznačujú, že ešte žiadny komerčne dostupný spaľovač nebol na úrovni LipoBurn. Vďaka svojim dômyselne a unikátne pôsobiacim mechanizmom preukazuje ultra-bioaktívny LipoBurn presvedčivé výsledky v oblasti spaľovania tukov, podporené vedeckou autoritou. Závery skúšok sú prosté: prebytočný tuk skrátka nie je schopný odolávať aktívnym zložkám obsiahnutých v spaľovači LipoBurn.
LipoBurn zároveň obsahuje vysoko aktívnu anti-katabolickú zložku umožňujúcu nasmerovanie väčšieho množstva aminokyselín do svalového tkaniva, ktorá podporuje tvorbu svalovej hmoty počas súčasne prebiehajúceho úbytku telesnej váhy.

Univerzálne zloženie LipoBurn suverénne zodpovedá požiadavkám na skutočnú telesnú transformáciu pomocou mechanizmov, ktoré boli systematicky popísané najmodernejšími vedeckými štúdiami. Stručne povedané, tvorcovia LipoBurn využili všetko dostupné, aby Vám pomohli úplne zmeniť obraz Vášho tela. Výsledky rady testov a výskumov sú toho presvedčivým dôkazom. LipoBurn prekonáva akékoľvek iné spaľovače tuku!
Okamžitý prísun energie!

DÁVKOVANIE

Odporúča sa užívať 2 kapsule denne. V dňoch voľna ráno a v tréningových dňoch 30 minút pred tréningom.

TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT

Veľkosť jednej dávky:2 caps.
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty: 2 caps 1 caps.
Vitamín C 40 mg 20 mg
Vitamín B6 4 mg 2 mg
Kyselina listová 200 mcg 100 mcg
Vitamín B12 2 mcg 1 mcg
Vitamín E 16 mg 8 mg
Mangán 2 mg 1 mg
Chróm 60 mcg 30 mcg
Acetyl L-karnitín 234 mg 117 mg
Kofeín 200 mg 100 mg
Výťažok z guarany 16 mg 8 mg
CLA 16 mg 8 mg
Výťažok zo zeleného čaju 92 mg 46 mg
Výťažok zo zázvoru 20 mg 10 mg
Yerba mate 16 mg 8 mg
Beta-sitosterol 6 mg 3 mg
Teobromín 6 mg 3 mg
MCT 16 mg 8 mg
Olej z palmových jadier 18 mg 9 mg
Koenzým Q10 6 mg 3 mg
Extrakt z čierneho korenia 6 mg 3 mg

ZLOŽENIE

Sezamový olej; želatína (kapsula); kofeín; extrakt zo zeleného čaju (40% polyfenolov); guarana extrakt, acetyl L-karnitín; včelí vosk, emulgátor (sójový lecitín), extrakt z koreňa zázvoru (5% gingerol); extrakt z čierneho korenia (Bioperine) (95% piperínu); vitamín C (kyselina L-askorbová); vitamín B12 (kyanokobalamín); kyselina listová, vitamín B6, vitamín E, chróm, mangán, acetyl L-karnitín; CLA; Yerba mate; Beta -sitosterol; Teobromín; MCT; Olej z palmových jadier; Koenzým Q10; síran mangánatý.

UPOZORNENIE

Určené pre zvláštnu výživu. Nie je vhodný pre deti a mladistvých do 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu (kola, káva, čierny čaj). Nie je vhodné pre osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Nekombinujte s alkoholom, s liekmi, ani voľnopredajnými.

No customer reviews for the moment.

Write a review

FA LipoBurn 120 tbl.

FA LipoBurn 120 tbl.

LipoBurn – Fitness Authority: predstavuje skutočný prielom vo svete kulturistiky.

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty