Sarm Ostarine View larger

Sarm Ostarine

46,90 €

ph00156

Nový

5 Kusy

1-5 dní

Ostarine predstavuje extrémne silný produkt, ktorý je svojimi účinkami porovnateľný s anabolickými steroidmi (všetky druhy testosterónu) s jedným rozdielom - nemá negatívne vedľajšie účinky!

Anabolické účinky už pri dávke 3 mg
Skvelé pre rast svalov a sily
Ideálny produkt v obdobiach redukcia tuku (predsúťažnej obdobie kulturistov)
Ideálne na premostenie cyklov a PCT
Zlepšuje aeróbne a anaeróbne vytrvalosť
Pomáha liečiť kĺby
Vhodný pre ženy
Netoxický pre pečeň
Vhodný na dlhodobé užívanie
 

Ak by ste hľadali produkt, ktorý je extrémne silný a nehľadali by ste ho medzi anabolikami, určite by vyhral Ostarine. Vedecký tím zložený z odborníkov v German ph. a najmä skutočných športovcov, vytvoril extrémne silnú formulu podpory rastu svalov, redukcia tuku, prevencia poškodenia pohybového aparátu, ktorej účinky sú porovnateľné so steroidmi. V jednej veci je však Ostarin odlišný od anabolík. A to tým, že jeho konzumáciou neriskujete poškodenie zdravia. Predstavuje ideálnu voľbu, ak chcete získať kvalitné svalstvo, ale nechcete sa obávať o svoj zdravotný stav. Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo sú práve americkí bodybuilderi tí najlepší na svete? Preto, že už roky majú k dispozícii prohormónové suplementy, presne také, akým je Ostarin. Vďaka nám môžete vyskúšať pozitívne vlastnosti tohto produktu na sebe!

Ostarin je Selective Androgén Receptor Modulator (SARMs). SARMs majú schopnosť stimulovať androgénny receptor, rovnako tak ako anabolické steroidy s jednou výnimkou, že nemajú vplyv na prirodzenú produkciu testosterónu. Ostarin má rovnaký anabolický efekt ako testosterón, ale žiadne negatívne vedľajšie účinky. Z tohto dôvodu je ideálny pomocník premostenie obdobia medzi cyklami, v PCT a je tiež vhodný pre zlepšenie výkonu u žien (dávkovanie 1 kapsula denne). Okrem anabolických vlastností a priamy vplyv na rast svalov bolo preukázané, že znižuje telesný tuk.

SARMs nearomatizuje, ale v krvi sa vyskytla mierne zvýšená hladina sérového estradiolu. Táto hodnota bola však taká nízka, že sa nemusíte ničoho obávať.

OSTARINE | rast svalov

Ostarine je najviac anabolický produkt z kategórie SARMs. Je obľúbený najmä u ľudí, ktorí sa snažia získať svalovú hmotu. Svalové zisky, ktoré na sebe spozorujete budú porovnateľné s anabolickými steroidmi. Vaše svaly budú bez tuku, husté a tvrdé! Vzhľadom k tomu, že nebude obmedzená prirodzená sekrécia testosterónu svalovej zisky budú mať trvalý charakter. Pripravte sa na zisky 2,5 - 3 kg čistých svalov a to len po jedinom cykle a bez rizika negatívnych vedľajších účinkov.

OSTARINE | chudnutí

Ostarine je ideálny produkt pre všetkých, ktorí chcú zredukovať množstvo tuku. Ak sa snažíme chudnúť, nedostatkom kalórií a tuku v strave klesá aj produkcia IGF a testosterónu. Pri použití Ostarine sa nemusíte báť. Spolu s ním budete mať stále dostatok sily, energie a sexuálnej energie, zatiaľ čo budete chudnúť.

 

OSTARINE | recomping

Recomping je názov na prebudovanie postavy. Ostarine je jeden z najefektívnejších suplementov v tomto procese. Ostarine umožňuje výdaj kalórií z tuku a kalorický príjem je vedený priamo do svalového tkaniva. Jedným z najdôležitejších vecí pri recompingu je čas a trpezlivosť. Ak sa snažíte dosiahnuť viac cieľov naraz, vyžaduje si to dlhšie časové obdobie. Ostarine sa užíva perorálne, ale nemá vplyv na funkciu pečene, z tohto dôvodu je vhodný pre dlhodobé užívanie.

OSTARINE | prevencia zranenia

Vedecké štúdie preukázali, že Ostarine má pozitívny anabolické účinky v kostiach a tiež v tkanivách kostrového svalstva. To znamená, že je vhodný pre použitie pri niektorých poškodeniach a chorobách svalov, šliach a kĺbov, ako je napríklad osteoporóza. Je tiež užitočným pomocníkom v obdobiach rekonvalescencie a rehabilitácie.

Nutričné ​​informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky
 Ostarine (SARMs) 10mg *
(2S) -3- (4-cyanophenoxy) -N- [4-Cyano-3- (trifluoromethyl) phenyl] -2- methylpropanamide)
* Denná hodnota nebola stanovená
 

dávkovanie:

Slúži ako doplnok stravy. Muži užívajú jednu kapsulu trikrát denne v rozdelených dávkach. Pre ženu platí dávkovanie 1 kapsula denne. Neužívajte dlhšie ako 12 týždňov, potom nasleduje prestávka v užívaní dva týždne. Účinky Ostarine sú porovnateľné s anabolickými steroidmi. Pre maximalizáciu jeho účinkov odporúčame kombinovať

Upozornenie:

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná alebo dojčíte. Pred použitím výrobku zistite toleranciu vášho organizmu na jednotlivé zložky. Uchovávajte mimo dosahu detí.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Sarm Ostarine

Sarm Ostarine

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty