Thermal PRO Femme 60caps View larger

Thermal PRO Femme 60caps

34,90 €

ph00133

Nový

Thermal PRO - # 1 Fat Burner v náročnom svete modelingu!

 

Bezkonkurenčná Európska Bestseller po celé roky - prvýkrát v USA!

 

Revange Nutrition napadol americký priemysel vydaním Ultimate bestselleru Európskej legenda odbúravanie tukov, zlepšenie nálady a energie.

Thermal PRO známy vo vysoko náročných sveta modelingu ako "Liposukcia bez skalpela!" Má dlhoročné osvedčených bezkonkurenčné a rýchle výsledky.

 

Thermal PRO robí to, čo diéty a cvičenia samy o sebe nemôžu robiť. Thermal PRO je navrhnutý tak, aby spaľovať tuk posilnením váš metabolizmus, zvýšiť hladinu energie, zlepšiť mentálnu sústredenie a bdelosť, assistin kontrolovať chuť do jedla a poskytujú adaptogény pre toleranciu stresu a pozitívneho prístupu v každodennom živote.

 

Thermal PRE vysáva tuk! Špeciálne extrahuje alkaloidy obsiahnuté v Thermal Pre zvýšenie termogenézy a oxidácii tuku, aj keď je telo v pokoji. Thermal PRO idú rovno do práce od samého prvej porcie zvýšením hormóny adrenalín a noradrenalín. Tieto hormóny vykonať rýchlu prácu a okamžite zvyšovať lipolýzu (zrútenie ofstored tuku). V pokoji s vedomím, že Thermal PRE nielen stimulovať vaše telo spaľovať tuk máte, ale aj zvýšiť svoj energetický výdavok poskytuje multi prístup uhle k chudnutiu.

Thermal PRO ovláda chuť k jedlu! Ovládanie vašu chuť k jedlu môže byť atricky problém v najlepšom prípade. Thermal PRO obsahuje synergickú zmes alkaloidov a živín, ktoré prináša silnú chuť k jedlu potlačenie, čo potrebujete, keď sa snažia zhodiť tých kíl.

    
Zvyšuje lipolýzu (odbúravanie tuku) prostredníctvom zvýšenej koncentrácie dopamínu a výstupu štítnej žľazy.
    
Stimuluje uvoľňovanie hlavného nadobličiek odbúravanie tukov hormóny adrenalín a noradrenalín.
    
Reguluje inzulín cieľom tela smerom pomocou uložených telesného tuku.
    
Zabraňuje odbúravanie tukov hormóny pred rozkladom, čo tuk straty signálu neustále pracovať.
    
Zvyšuje signálu molekuly tuku stratu, lebo zabraňuje molekulu posla cAMP pred rozkladom.
    
Účinne blokuje stránky, a-2 receptora, čo znižuje neesterifikovaných mastných kyselín, ako súčasť lipolýzy.
    
Zmení hladiny neurotransmiterov, čo vytvára efekt chuť k jedlu potláča.
    
Zabraňuje receptory alfa-adrenergné od zastavenia tuku proces straty.
    
Zvyšuje termogénny (spaľovanie kalórií) separačný proces.
    
Pozdvihuje náladu a stresové tolerancie pre pozitívny prístup v každodennom živote!

 

Trasy pre tepelné PRO: Poraďte sa s yourphysician Pred použitím tohto výrobku. Ako doplnok stravy začínajú tým, že 1capsule na lačný žalúdok 15 minút pred raňajkami. Potom, čo boli podniknuté kroky uvedené vyššie a tolerancie bol preverený, môže byť dodatočný 1capsule prijaté 10 hodín neskôr. Za žiadnych okolností nesmie INITIAL veľkosť porcie byť prekročené varovanie na tejto fľaše ignorované. Výrobok nepoužívajte po dobu dlhšiu ako 8 týždňov s následnou bya následnému 4 týždne pauzu. Neprekročí 2 kapsule kedykoľvek počas 24 hodín PERIOD.Exceeding odporúčanej čiastky, alebo nie nasledujúcich inštrukcií môže viesť k nežiaducim účinkom. Konzumovať aspoň 125 fl. oz. tekutiny za deň pre muža a 91fl. oz. tekutiny denne pre ženy, pričom tento produkt. Skladovať v cooldry mieste. Zlikvidujte po dátume exspirácie.

Varovanie: Nepoužívajte v kombinácii s kofeín alebo ANYSTIMULANTS z iných zdrojov vôbec, VRÁTANE, ALE BEZ OBMEDZENIA NA, káva, čaj, sóda a iné potravinové doplnky alebo lieky. NEPOUŽÍVAJTE v extrémnych podmienkach tepla, nedostatok spánku alebo dehydratáciou. DO NOT COMBINEWITH alkoholu. Tento výrobok je určený len na konzumáciu zdravými dospelými 18years veku alebo starší. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím tohto výrobku, a to najmä ak používate akýkoľvek predpis alebo cez pult lieky orif máte nejaké pre-existujúce zdravotný stav, vrátane, ale bez obmedzenia tohigh alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, mŕtvica, srdce, pečeň, obličky orthyroid choroba, záchvatové ochorenie, psychiatrické ochorenia, diabetes, ťažkosti s močením v dôsledku zväčšenia prostaty alebo ak užívate MAOI (MonoamineOxidase Inhibitor) alebo akékoľvek iné lieky. Tento výrobok obsahuje kofeín a nemal by byť prijaté jednotlivci, ktorí si želajú odstrániť túto zložku z bežnej stravy. Prestaňte používať 2 týždne pred operáciou. Prestaňte používať a poraďte sa s zdravotníka, ak sa vyskytnú akékoľvek nežiaduce reakcie na tento produkt. Neprekračujte odporúčané porciu. Nepoužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený alebo chýba. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Doplnkové informácie

Veľkosť porcie:


1 čiapky

Porcií v balení:


60

Čiastka za Doručovanie

Dicaffeine Malate


80 mg

proprietárne Blend


Thermo-reaktor vyrezávanie systém 665mg (L-karnitínu, Rhodiola Rosea (5,8% rosavins + 1,7% salidrosidov), extrakt zo zeleného čaju (98% Polyfenoly / 45% EGCG), Mucuna pruriens (75% L-DOPA) , Bitter Orange extrakt 50%, B-Pheneythylamine HCI (B-PEA), Cocoa Extract (As Theobroma cacao), Alfa GPC, kajenské korenie 40000

No customer reviews for the moment.

Write a review

Thermal PRO Femme 60caps

Thermal PRO Femme 60caps

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty