Rip Fast & PCT Advanced View larger

Rip Fast & PCT Advanced

75,99 €

AK0009

Nový

10 Kusy

1-5 dní

Rip Fast & PCT Advanced
 

Ripfast Amped (60caps) – Orb Pharma
 
Popis produktu:
 
Ripfast Amped zmes pre rast svalovej hmoty a spaľovanie tukov.
 
Chcete si vypestovať čisté svaly, zvýšiť silu a spáliť tuk rýchlo?? Orb Pharma pre Vás opäť vytvorili multi zmes - všetko v jednom, zvládne všetko a ešte oveľa viac!
Obsahuje novu zložku Amp citrát, ktorý je náhradnou látkou pre DMAA v tomto produkte a je číslo jedna vo svojom odbore.
 
Ako to funguje?
 
Estra - 4,9 - dién - 3,17 - dión - 40mg

  • sú silne prohormóny chemicky podobne anabolikám Trenbolón. Jedná sa o veľmi silné non-metylovane zlúčeniny, ktoré sa viažu na špecifické receptory prítomné v reprodukčných tkanivách, svaloch a tukoch. Získate svalovú tvrdosť, rast svalovej hmoty, odbúravanie tuku a lepšie prekrvenie.

 
2a , 3a - epithio - 17a - methyletioallocholanol - 30 mg

  • Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

 
Amp citrát - 50mg

  • AMP Citrate je prírodná látka nájdená v druhu čínskeho čaju zvanom Pouchong . Úžasná vec, o tejto látke je, že vykazuje štrukturálnu podobnosť s DMAA, extrémne populárny, ale dnes už zakázaný povzbudzujúci prostriedok. V podstate sa od  AMP citratu sa odlišujú iba jediným uhlíkom v štruktúre svojej stavby. Vzhľadom na ich nápadne podobné účinky je teraz nazývaný nový DMAA .

 
Dávkovanie a spôsob použitia:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl

Ako doplnok stravy užívajte 1-2 kapsule denne. Neužívajte viac ako 2 kapsule denne.
Neprekračujte odporúčané množstvo, ani neužívajte dlhšie ako 30 dní.
 
Zloženie (1caps) :
 
Estra - 4,9 - dién - 3,17 – dión: 40mg
2a , 3a - epithio - 17a – methyletioallocholanol: 30 mg
Amp citrát: 50mg
Kofeín: 70 mg
Extrakt z Brazílskeho kakaa: 100mg
Bioperine : 10mg
 
Upozornenie :

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nepoužívajte dlhšie ako 30 dní bez 90 dnovej prestávky. Nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov. Udržujte mimo dosahu detí. Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču zameraných na zakázané latky.
 

PCT Advanced (60caps) - Orb Pharma
 
Popis produktu:
 
Po každom  prohormónovom  cykle / cykle prohormónov sú vaše hormóny  v nerovnováhe. V mnohých prípadoch telo prestane produkovať  normálnu  hladinu  prirodzeného testosterónu, čo môže viesť k stratám svalovej hmoty a sexuálnej túžby.

Nie je nič horšie ako keď po úspešnom prohormónovom cykle mate nízku hladinu testosterónu, čo vedie nie len k strate vašej ťažko získanej svalovej hmote, ale aj k strate sexuálneho apetítu. PCT Advanced od Orb Pharma pôsobí najrýchlejšie a najefektívnejšie po prohormónovom alebo steroidovom cykle. Zníženie estrogénu Vám okamžite urýchli produkciu testosterónu, zlepší Vám náladu a prinavráti Vám Váš sexuálny apetít.
Terapia po prohormonálnom cykle je veľmi jednoduchá, či už ste ju niekedy absolvovali alebo nie. Základom je zvýšenie prirodzenej hladiny testosterónu čo sa dosahuje znížením produkcie estrogénu. Každá hormonálna zmena má veľký vplyv na chod mechanizmov nášho tela a niekedy môže mať vážne následky. PCT bol navrhnutý na základe reakcie tela na  hormonálne budovania svalstva. Cieľom pri vyvíjaní  PCT bolo vyrobiť produkt ktorý bude pomáhať telu  pri návrate do samoregulácie , hormonálnej rovnováhy  a zároveň  eliminovať  stratu svalovej hmoty ako aj vedľajšie účinky spojene s estrogénom.

Užívanie akéhokoľvek hormónu spôsobuje hormonálnu nerovnováhu vášho tela, či už počas cyklu alebo po. Aby ste pochopili prečo je užívanie PCT tak nevyhnutné  po akomkoľvek hormonálnom cykle, musíte pochopiť čo sa deje vo vašom tele počas cyklu. Účelom užívania akýchkoľvek pro- hormónov  je spôsobiť proteínovú syntézu, ktorá vzniká aktiváciou androgénových receptorov. Testosterón je kľúč k týmto výkonným receptorom, avšak bolo zistene že aj iné syntetické a prírodné zlúčeniny majú takúto schopnosť. Celý proces začína buď priamym užívaním testosterónu alebo užívaním podobných chemických zlúčenín ktoré sa podieľajú na samoregulácii produkcie testosterónu vo vašom tele.

Výsledkom užívania PTC je perfektná rovnováha hladiny testosterónu. Užívanie testosterónu alebo jeho ekvivalentu zastavuje prirodzene aktivátory testosterónu vo vašom tele, čo výrazne znižuje prirodzenú sekréciu testosterónu. Po ukončení  cyklu vaše telo  potrebuje veľmi rýchlo začať vyrábať svoje prirodzene aktivátory testosterónu, pretože pravé oni kontrolujú uvoľňovanie testosterónu v tele.

Dávkovanie:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl

1 dávka = 1 kapsula

Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu 2x denne.

Zloženie (1caps) :

1 4 androstadien - 3 17 – dión: 40 mg
Extrakt z hroznových jadier : 40 mg 
N Acetly Cystenine : 80 mg
Pestrec mariánsky : 60 mg 
Tribulus : 60 mg 
Horney Goat Weed : 70 mg
L- arganin: 60 mg
Citrát zinočnatý : 40 mg 
Želatína ( kapsule )

No customer reviews for the moment.

Write a review

Rip Fast & PCT Advanced

Rip Fast & PCT Advanced

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty