Ostarine MK 2866 & LGD Complete View larger

Ostarine MK 2866 & LGD Complete

91,99 €

AK0006

Nový

10 Kusy

1-5 dní

Ostarine MK 2866 & LGD Complete
 
Ostarine MK 2866 & LGD Complete - kombinovať spolu !!
 
Ostarine je selektívny modulátor androgénnych receptorov (SARM), ktorý bol vyvinutý klinickými štúdiami na zmiernenie ochabnutia svalov a na zvýšenie svalovej hypertrofie. Alpha Form Labs Ostarine  je najviac anabolický zo všetkých  SARM a je ideálny najme pre ľudí, ktorý chcú  získať svalovú hmotu.
LGD  je najsilnejší, najúčinnejší SARM,  ktorý je dostupný pre širokú verejnosť. Je vhodný pre každého kulturistu a športovca. Spôsobuje nárast svalovej hmoty, urýchľuje spaľovanie telesného tuku, zvyšuje libido a priaznivo vplýva na organizmus. Mnohí vedci predpokladajú, že LGD Complete čoskoro nahradí terapeutickú hormonálnu liečbu a to vďaka jeho pozitívnym účinkom ktoré nespôsobujú žiadne závažne vedľajšie účinky. LGD   sa hodí na všetky typy  tréningov  a môže sa kombinovať aj s inými výživovými doplnkami.

Ostarine MK 2866 SARM (90caps)

Ostarine je selektívny modulátor androgénnych receptorov (SARM), ktorý bol vyvinutý klinickými štúdiami na zmiernenie ochabnutia svalov a na zvýšenie svalovej hypertrofie. Alpha From Labs Ostarine je najviac anabolický zo všetkých  SARM a je ideálny najme pre ľudí, ktorý chcú  získať svalovú hmotu.

Benefity:

- skvelý na formovanie tela a regeneráciu
- účinkuje aj pri malých dávkach ako 3mg denne
- ideálny na získavanie sily a kvalitnej svalovej hmoty
- skvelý na premostenie medzi cyklami
- zvyšuje výkonnosť  aeróbnych aj neaeróbnych tréningoch
- je vhodný aj pre ženy
- nie je toxický pre pečeň a nezvyšuje krvný tlak
- prestávky v jeho užívaní nie sú potrebné
 
Napriek tomu že sa Ostarine nedá porovnať s objemovými steroidmi jeho účinky sú viditeľné a efektívne.  Ostarine je skvelý pre tých ktorý majú pauzu od brania rôznych anabolík ale zároveň sa chcú zbaviť telesného tuku. Čo sa tyká znižovania kalórii za účelom znížiť  T3, IGF Ostarine pôsobí na vaše androgénne receptory a znižuje hladiny estrogénu a kortizolu čím sa  hladina testosterónu  prirodzene zvýši čo zabraňuje katabolizmu. Ak užívate Ostarine počas diéty dodá Vám silu a zlepší výkonnosť na tréningoch pri čom nepotláča Váš sexuálny apetít.
Jednou z najlepších  vlastností Ostarinu  je jeho schopnosť pomáhať  pri formovaní postavy. Formovanie postavy je to najťažšie pokiaľ  nemáte výbornú genetiku. Ostarine spôsobuje, že kalórie z tukových zásob a kalorického príjmu sú privádzané rovno do svalového tkaniva.
Pri formovaní  postavy je najdôležitejšia  trpezlivosť.  Ostarine sa užíva orálne a aj pri dlhšom užívaní nie je toxicky pre pečeň. Ostarine Vám  pomôže získať  vysnívanú postavu.
Efekt Ostarinu bol preukázaný nie len pri anabolizme v  kostiach ale aj pri ochrane svalového tkaniva. Ostarine sa používa aj pri liečbe ochorení kosti, kĺbov  a zranení.

Dávkovanie:

Ak ho užívate ako výživový doplnok užívajte 1-2 kapsuly denne.
Pre zvýšený efekt užívajte  3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako je predpísané dávkovanie. Neužívajte produkt dlhšie ako 4 týždne. Potom nasleduje 8 týždňov prestávka.
Jedno balenie: 90 kapsúl
Maximálna denná dávka: 1-3 kapsule

Zloženie (1caps):

(2S)-3-(4-cyanophenoxy)-N-[4-cyano-3-(trifluoromethyl)phenyl]-2-hydroxy-2-methylpropanamide): 10mg

Ostatné zložky:
Stearát horečnatý (rastlinný výťažok)
Prášková celulóza
Želatínové kapsule
 
LGD Complete SARM – Alphaform Labs (60caps)

LGD  je najsilnejší, najúčinnejší SARM, ktorý je dostupný pre širokú verejnosť. Je vhodný pre každého kulturistu a športovca. Spôsobuje nárast svalovej hmoty, urýchľuje spaľovanie telesného tuku, zvyšuje libido a priaznivo vplýva na organizmus. Mnohí vedci predpovedajú, že LGD Complete môže čoskoro nahradiť terapeutickú hormonálnu liečbu a to vďaka  jeho pozitívnych účinkov ktoré nespôsobujú žiadne závažne vedľajšie účinky. LGD sa hodí na všetky typy  tréningov  a môže sa kombinovať aj s inými výživovými doplnkami.
LGD Complete je najlepší medzi SARMS,  čo dokazuje  svojou pokročilou anabolickou aktivitou vo svaloch a kostiach. Selektívne  pôsobí na  svaly a kosti a tým nemá žiaden vplyv na prostatu a mazové žľazy. Pri naberaní objemu dosahuje tie najlepšie výsledky v porovnaní s inými SARMs. Pri kombinovaní LGD spolu so zvýšeným počtom kalórií užívatelia môžu očakávať zväčšenie objemu o 3 – 6 kg avšak záleží na ich strave. Odporúčaná denná dávka pre získanie objemu je 6 až 9 mg počas 8 až 12 týždňoch.
LGD má cenu zlata. Vo veľa prípadoch SARMs spôsobia iba malý nárast svalovej hmoty a  zníženie telesného tuku,  avšak Ostarine  zvýši svalovú hmotu iba tam kde to je potrebne. LGD Comlete sa dobre kombinuje s Ostarine a s akýmkoľvek dobrým spaľovačom tuku.  Odporúčané dávky pre formovanie postavy je  6-9 mg denne počas 8 až 12 týždňov. Výsledky sa líšia od diéty a tréningového planú.
Nedávne štúdie a protokoly ukázali že  LGD Complete je netoxicky. Počas jeho užívania došlo síce k poklesu prirodzeného testosterónu, rovnako ako  aj  k zníženiu SHBG, ale to závisí od dávkovania. Nespôsobil však žiadny významný pokles v LH alebo FSH. LGD Complete pôsobí veľmi povzbudzujúco aj keď represívne, doba zotavenie po jeho užívaní nie je taká dlhá, ako pri anabolických steroidoch.
Po užití celého cyklu LGD Complete sa odporúča užívať cyklus PCT. Jeho účinky nie sú až také represívne ako u  anabolických steroidov, ale je oveľa vyššia ako u iných SARMs tým pádom sa vyžaduje užívanie PCT.
LGD Complete má podobné účinky ako anabolické steroidy, avšak ma minimálne vedľajšie účinky. Je  vynikajúci pre budovanie postavy, zabraňuje ochabnutiu  svalov a účinkuje rovnako dobre samostatne ako aj v kombinácii s inými  SARMs od ALPHAFORM Labs.

Dávkovanie:

Ak to užívate ako výživový doplnok užívajte 1-2 kapsuly denne. Neužívajte viac ako je predpísané dávkovanie. Neužívajte produkt dlhšie ako štyri týždne. Potom nasleduje 8  týždňov pauza.
Balenie obsahuje: 60 kapsúl
Maximálne množstvo dávkovania: 1-2
 
Zloženie (1caps):

4-((R)-2-((R)-2,2,2-trifluoro-1-hydroxyethyl)pyrrolidin-1-yl)-2-trifluoroMethyl)benzonitrile: 4mg

Ostatne zložky:

Stearát horečnatý ( rastlinný výťažok )
Prášková celulóza
Želatínové kapsuly

No customer reviews for the moment.

Write a review

Ostarine MK 2866 & LGD Complete

Ostarine MK 2866 & LGD Complete

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty