MK Extreme MK 677 & Ostarine MK 2866 View larger

MK Extreme MK 677 & Ostarine MK 2866

98,99 €

AK0005

Nový

9 Kusy

1-5 dní

MK Extreme MK 677 & Ostarine MK 2866
 
 
MK Extreme MK 677 SARM (30caps)
 
Popis produktu:
 
MK EXTREME MK677 SARM účinne pôsobí na sekréciu rastového hormónu, pôsobí perorálne, napodobňuje stimulačný účinok GH endogénneho hormónu ghrelinu. Zvyšujúcu sekréciu látkou, ktorá chemicky stimuluje signály hypofýze k vylučovaniu rastového hormónu.
 
Bolo preukázané, že zvyšuje uvoľňovanie a vytvára trvalé zvýšenie plazmatických hladín niekoľkých hormónov, vrátane rastového hormónu a IGF-1, avšak bez ovplyvnenia hladiny kortizolu. Výskum sa v súčasnosti zameriava na vývoj potenciálnej liečby zníženej hladiny týchto hormónov, napríklad rastového hormónu u detí s jeho nedostatkom. Štúdie ukázali že MK-677 pôsobí na zvýšenie svalovej hmoty a hustoty kostných minerálov, čo sa ukazuje ako sľubná terapia pre liečenie krehkosti u starších osôb. Taktiež mení metabolizmus telesného tuku a môže nájsť svoje uplatnenie pri liečbe obezity .

Zvýšené hladiny rastového hormónu majú svoj trvalý zoznam výhod. Pohybujú sa od rastu čistého svalového tkaniva až po zlepšenie spánku. MK Extreme je aj skvelý sarm doplnok vhodný na kombinovanie, kvôli jeho všestrannosti. Sme nadšení z týchto nových SARMs,  je to obrovský krok vpred v preklenutí medzery pre užívateľov, ktorý chcú zvýšiť svoju prirodzenú GH a IGF-1.
MK Extreme môže zaručiť potenciu a účinnosť v každej jednej kapsule,  je omnoho lepší ako iné produkty, ktoré ste v minulosti mohli zakúpiť.

Výhody:

-       Zvýšená hladina séra IGF-1 a rastového hormónu
-       Podpora prírastku čistej svalovej hmoty
-       Zvýšená oxidácia tuku
-       Lieči kosti , šľachy a väzy
-       Zlepšenie elasticity kože
-       Lepší spánok

Dávkovanie a spôsob použitia:

Balenie obsahuje: 30 dávok
1 dávka - 1 kapsula

Výsledky sú zjavne pri odporúčaných dávkach 5-30mg denne, výsledky sú závislé od dávkovania. Pri vyšších dávkach buďte na pozore, týka sa to obvyklých vedľajších účinkov, podobne ako pri užívaní klasického rastového hormónu, napr. znecitlivenie rúk, letargia, ako aj mierne zvýšenie chuti do jedla .

Ako doplnok stravy užívať 1 kapsulu denne . Neprekračujte odporúčané množstvo, ani neužívajte dlhšie ako 4 týždne, dodržiavajte prestávku v užívaní minimálne 8 týždňov.

Zloženie (1caps):

(R)-1′-(2-methylalanyl-O-benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4′-piperidine]: 30mg

Stearát horečnatý ( rastlinný výťažok )
Prášková celulóza
Želatínové kapsule
 
 
Ostarine MK 2866 SARM (90caps)

Ostarine je selektívny modulátor androgénnych receptorov (SARM), ktorý bol vyvinutý klinickými štúdiami na zmiernenie ochabnutia svalov a na zvýšenie svalovej hypertrofie. Alpha From Labs Ostarine je najviac anabolický zo všetkých  SARM a je ideálny najme pre ľudí, ktorý chcú  získať svalovú hmotu.

Benefity:
- skvelý na formovanie tela a regeneráciu
- účinkuje aj pri malých dávkach ako 3mg denne
- ideálny na získavanie sily a kvalitnej svalovej hmoty
- skvelý na premostenie medzi cyklami
- zvyšuje výkonnosť  aeróbnych aj neaeróbnych tréningoch
- je vhodný aj pre ženy
- nie je toxický pre pečeň a nezvyšuje krvný tlak
- prestávky v jeho užívaní nie sú potrebné
 
Napriek tomu že sa Ostarine nedá porovnať s objemovými steroidmi jeho účinky sú viditeľné a efektívne.  Ostarine je skvelý pre tých ktorý majú pauzu od brania rôznych anabolík ale zároveň sa chcú zbaviť telesného tuku. Čo sa tyká znižovania kalórii za účelom znížiť  T3, IGF Ostarine pôsobí na vaše androgénne receptory a znižuje hladiny estrogénu a kortizolu čím sa  hladina testosterónu  prirodzene zvýši čo zabraňuje katabolizmu. Ak užívate Ostarine počas diéty dodá Vám silu a zlepší výkonnosť na tréningoch pri čom nepotláča Váš sexuálny apetít.
Jednou z najlepších  vlastností Ostarinu  je jeho schopnosť pomáhať  pri formovaní postavy. Formovanie postavy je to najťažšie pokiaľ  nemáte výbornú genetiku. Ostarine spôsobuje, že kalórie z tukových zásob a kalorického príjmu sú privádzané rovno do svalového tkaniva.
Pri formovaní  postavy je najdôležitejšia  trpezlivosť.  Ostarine sa užíva orálne a aj pri dlhšom užívaní nie je toxicky pre pečeň. Ostarine Vám  pomôže získať  vysnívanú postavu.
Efekt Ostarinu bol preukázaný nie len pri anabolizme v  kostiach ale aj pri ochrane svalového tkaniva. Ostarine sa používa aj pri liečbe ochorení kosti, kĺbov  a zranení.

Dávkovanie:

Ak ho užívate ako výživový doplnok užívajte 1-2 kapsuly denne.
Pre zvýšený efekt užívajte  3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako je predpísané dávkovanie. Neužívajte produkt dlhšie ako 4 týždne. Potom nasleduje 8 týždňov prestávka.
Jedno balenie: 90 kapsúl
Maximálna denná dávka: 1-3 kapsule

Zloženie (1caps):

(2S)-3-(4-cyanophenoxy)-N-[4-cyano-3-(trifluoromethyl)phenyl]-2-hydroxy-2-methylpropanamide): 10mg

Ostatne zložky:

Stearát horečnatý (rastlinný výťažok)
Prášková celulóza
Želatínové kapsule

No customer reviews for the moment.

Write a review

MK Extreme MK 677 & Ostarine MK 2866

MK Extreme MK 677 & Ostarine MK 2866

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty