LGD Complete & PCT Advanced View larger

LGD Complete & PCT Advanced

83,99 €

AK0004

Nový

8 Kusy

1-5 dní

LGD Complete & PCT Advanced
 
LGD  je najsilnejší, najúčinnejší SARM,  ktorý je dostupný pre širokú verejnosť. Je vhodný pre každého kulturistu a športovca. Spôsobuje nárast svalovej hmoty, urýchľuje spaľovanie telesného tuku, zvyšuje libido a priaznivo vplýva na organizmus. Mnohí vedci predpokladajú, že LGD Complete čoskoro nahradí terapeutickú hormonálnu liečbu a to vďaka jeho pozitívnym účinkom ktoré nespôsobujú žiadne závažne vedľajšie účinky. LGD   sa hodí na všetky typy  tréningov  a môže sa kombinovať aj s inými výživovými doplnkami.
 
LGD Complete SARM (60caps)

LGD  je najsilnejší, najúčinnejší SARM, ktorý je dostupný pre širokú verejnosť. Je vhodný pre každého kulturistu a športovca. Spôsobuje nárast svalovej hmoty, urýchľuje spaľovanie telesného tuku, zvyšuje libido a priaznivo vplýva na organizmus. Mnohí vedci predpovedajú, že LGD Complete môže čoskoro nahradiť terapeutickú hormonálnu liečbu a to vďaka  jeho pozitívnych účinkov ktoré nespôsobujú žiadne závažne vedľajšie účinky. LGD sa hodí na všetky typy  tréningov  a môže sa kombinovať aj s inými výživovými doplnkami.

LGD Complete je najlepší medzi SARMS,  čo dokazuje  svojou pokročilou anabolickou aktivitou vo svaloch a kostiach. Selektívne  pôsobí na  svaly a kosti a tým nemá žiaden vplyv na prostatu a mazové žľazy. Pri naberaní objemu dosahuje tie najlepšie výsledky v porovnaní s inými SARMs. Pri kombinovaní LGD spolu so zvýšeným počtom kalórií užívatelia môžu očakávať zväčšenie objemu o 3 – 6 kg avšak záleží na ich strave. Odporúčaná denná dávka pre získanie objemu je 6 až 9 mg počas 8 až 12 týždňoch.
LGD má cenu zlata. Vo veľa prípadoch SARMs spôsobia iba malý nárast svalovej hmoty a  zníženie telesného tuku,  avšak Ostarine  zvýši svalovú hmotu iba tam kde to je potrebne. LGD Comlete sa dobre kombinuje s Ostarine a s akýmkoľvek dobrým spaľovačom tuku.  Odporúčané dávky pre formovanie postavy je  6-9 mg denne počas 8 až 12 týždňov. Výsledky sa líšia od diéty a tréningového planú.

Nedávne štúdie a protokoly ukázali že  LGD Complete je netoxicky. Počas jeho užívania došlo síce k poklesu prirodzeného testosterónu, rovnako ako  aj  k zníženiu SHBG, ale to závisí od dávkovania. Nespôsobil však žiadny významný pokles v LH alebo FSH. LGD Complete pôsobí veľmi povzbudzujúco aj keď represívne, doba zotavenie po jeho užívaní nie je taká dlhá, ako pri anabolických steroidoch.

Po užití celého cyklu LGD Complete sa odporúča užívať cyklus PCT. Jeho účinky nie sú až také represívne ako u  anabolických steroidov, ale je oveľa vyššia ako u iných SARMs tým pádom sa vyžaduje užívanie PCT.
LGD Complete má podobné účinky ako anabolické steroidy, avšak ma minimálne vedľajšie účinky. Je  vynikajúci pre budovanie postavy, zabraňuje ochabnutiu  svalov a účinkuje rovnako dobre samostatne ako aj v kombinácii s inými  SARMs od ALPHAFORM Labs.

Dávkovanie:

Ak to užívate ako výživový doplnok užívajte 1-2 kapsuly denne. Neužívajte viac ako je predpísané dávkovanie. Neužívajte produkt dlhšie ako štyri týždne. Potom nasleduje 8  týždňov pauza.
Balenie obsahuje: 60 kapsúl
Maximálne množstvo dávkovania: 1-2 kapsule
 
Zloženie (1caps):

4-((R)-2-((R)-2,2,2-trifluoro-1-hydroxyethyl)pyrrolidin-1-yl)-2-trifluoroMethyl)benzonitrile: 4mg

Ostatne zložky:

Stearát horečnatý ( rastlinný výťažok )
Prášková celulóza
Želatínové kapsuly
 
PCT Advanced (60caps) – Orb Pharma

Po každom  prohormónovom  cykle / cykle prohormónov sú vaše hormóny  v nerovnováhe. V mnohých prípadoch telo prestane produkovať  normálnu  hladinu  prirodzeného testosterónu, čo môže viesť k stratám svalovej hmoty a sexuálnej túžby.

Nie je nič horšie ako keď po úspešnom prohormónovom cykle mate nízku hladinu testosterónu, čo vedie nie len k strate vašej ťažko získanej svalovej hmote, ale aj k strate sexuálneho apetítu. PCT Advanced od Orb Pharma pôsobí najrýchlejšie a najefektívnejšie po prohormónovom alebo steroidovom cykle. Zníženie estrogénu Vám okamžite urýchli produkciu testosterónu, zlepší Vám náladu a prinavráti Vám Váš sexuálny apetít.

Terapia po prohormonálnom cykle je veľmi jednoduchá, či už ste ju niekedy absolvovali alebo nie. Základom je zvýšenie prirodzenej hladiny testosterónu čo sa dosahuje znížením produkcie estrogénu. Každá hormonálna zmena má veľký vplyv na chod mechanizmov nášho tela a niekedy môže mať vážne následky. PCT bol navrhnutý na základe reakcie tela na  hormonálne budovania svalstva. Cieľom pri vyvíjaní  PCT bolo vyrobiť produkt ktorý bude pomáhať telu  pri návrate do samoregulácie , hormonálnej rovnováhy  a zároveň  eliminovať  stratu svalovej hmoty ako aj vedľajšie účinky spojene s estrogénom.

Užívanie akéhokoľvek hormónu spôsobuje hormonálnu nerovnováhu vášho tela, či už počas cyklu alebo po. Aby ste pochopili prečo je užívanie PCT tak nevyhnutné  po akomkoľvek hormonálnom cykle, musíte pochopiť čo sa deje vo vašom tele počas cyklu. Účelom užívania akýchkoľvek pro- hormónov  je spôsobiť proteínovú syntézu, ktorá vzniká aktiváciou androgénových receptorov. Testosterón je kľúč k týmto výkonným receptorom, avšak bolo zistene že aj iné syntetické a prírodné zlúčeniny majú takúto schopnosť. Celý proces začína buď priamym užívaním testosterónu alebo užívaním podobných chemických zlúčenín ktoré sa podieľajú na samoregulácii produkcie testosterónu vo vašom tele.

Výsledkom užívania PTC je perfektná rovnováha hladiny testosterónu. Užívanie testosterónu alebo jeho ekvivalentu zastavuje prirodzene aktivátory testosterónu vo vašom tele, čo výrazne znižuje prirodzenú sekréciu testosterónu. Po ukončení  cyklu vaše telo  potrebuje veľmi rýchlo začať vyrábať svoje prirodzene aktivátory testosterónu, pretože pravé oni kontrolujú uvoľňovanie testosterónu v tele.

Dávkovanie:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl
1 dávka = 1 kapsula
Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu 2x denne.

Zloženie (1caps):

1 4 androstadien - 3 17 – dión: 40 mg
Extrakt z hroznových jadier : 40 mg 
N Acetly Cystenine : 80 mg
Pestrec mariánsky : 60 mg 
Tribulus : 60 mg 
Horney Goat Weed : 70 mg
L- arganin: 60 mg
Citrát zinočnatý : 40 mg 
Želatína ( kapsule )

No customer reviews for the moment.

Write a review

LGD Complete & PCT Advanced

LGD Complete & PCT Advanced

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty