EPI & ATD PCT View larger

EPI & ATD PCT

66,99 €

AK0001

Nový

10 Kusy

1-5 dní

EPI (90caps)

Popis produktu:

EPI sú vynikajúce prohormóny pre začiatočníkov. Rýchlo sa vstrebávajú do systému s rýchlym rastom čistých svalov a s minimálnymi vedľajšími účinkami .
V spojení s aromatizovanou inhibíciou je Alphaform Labs EPI nielen skvelý prohormón, ale hlavne jeden z najbezpečnejších na trhu.
Užívatelia EPI zažívajú extrémne rýchly zisk čistej svalovej hmoty a lepšie prekrvenie a napumpovanie svalov počas tréningu.
EPI je univerzálny, pretože môže byť použitý v objemovom alebo rysovacom cykle v závislosti na strave, väčšina ľudí ho však používa pri rysovacom cykle.
 
EPI prohormóny:
 
-sú šetrné k pečeni
-zabezpečia extrémne rýchly nárast čistej svalovej hmoty a žilnatosť
-sú vhodné pre začiatočníkov.
 
Dávkovanie a spôsob užívania:

Balenie obsahuje: 90 kapsúl
 
Ako doplnok stravy, užívajte 1 až 2 kapsule denne . Pre agresívne zisky užite 3 kapsule rovnomerne v priebehu celého dňa. Neprekračujte odporúčané množstvo. Neužívajte dlhšie ako 30 dní. Okamžite prerušte užívanie pokiaľ dôjde k akejkoľvek nežiaducej reakcii a ihneď konzultujte so svojim praktickým lekárom .

Zloženie (1caps):

2a,3a-epithio-17a-methyletioallocholanol: 10mg

Upozornenie :

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nepoužívajte dlhšie ako 30 dní bez 90 dňovej prestávky. Nie je určený na použitie u žien alebo osôb mladších ako 21 rokov. Udržujte mimo dosahu detí.
Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču zameraných na zakázané latky.
 
ATD – PCT (Post cycle therapy) (60caps)
 
Stručný popis:
 
Tento výrobok je vhodný na optimalizáciu síl a zotavenie, ako aj na samotnú  podporu tvorby testosterónu.
 
Popis produktu:

ATD je silný inhibítor enzýmu aromatózy, a ako taký znižuje produkciu estrogénu v tele.  U mužov to má za následok zvýšenie produkcie testosterónu.
Hlavné výhody výrobku:

  • Silný hormonálny modulátor
  • Ideálny na regeneráciu po kúre
  • Môže sa použiť aj samostatne k stimulácii tvorby estrogénu.
  • Zvyšuje silu a množstvo svalovej hmoty.
  • Podstatne znižuje odbúravanie tukov.

Dávkovanie:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl
 
2 kapsule denne

ATD sa môže užívať dvoma spôsobmi:
- môže byť použitý sám o sebe k zvýšeniu endogénnej hladiny produkcie testosterónu,  najlepší účinok je po vysadení potlačovacích hormonálnych prípravkov.
- môže byť použitý súčasne s aromatizovanými steroidmi , aby sa minimalizovali vedľajšie účinky estrogénu.

Zloženie (1caps) :

1,4,6 - androstatriene - 3-17 – dione: 37.5mg

No customer reviews for the moment.

Write a review

EPI & ATD PCT

EPI & ATD PCT

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty