Warrior LABZ -T-VAR 90caps View larger

Warrior LABZ -TVAR 90caps

51,99 €

ph0019

Nový

Svalová tvrdosť a hustota, Extrémne prekrvenie

Viac detailov

5 Kusy

TVAR predstavuje prohormón, ktorého zložka Estra-4,9,11-triene-3,17-dione konvertuje na trenbolon, veterinárny steroid s vysokými anabolickými účinkami.

Benefity TVAR:

  • TVAR zabezpečí rast čistých svalov
  • Svalová tvrdosť a hustota
  • Extrémne prekrvenie
  • Obsahuje zložku Carbopol pre maximálne využitie jednotlivých zložiek

Estra-4,9,11-triene-3,17-dione (TVAR)

Je široko používaný prohormón, ktorý je 10-krát viac androgénový ako testosterón. Je relatívne nový prohormón, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2011 a odvtedy má stabilné miesto na trhu. Prohormóny ako iste viete, v tele konvertujú na steroidné hormóny. V tomto prípade sa TVAR mení na trenbolon.

Čo je trenbolon?

Trenbolon je ilegálny anabolický steroid, ktorý je známy svojou silou na rast čistej svalovej hmoty pri súčasnom redukovaní tuku. TVAR je jeden z mála prohormónov, ktorý takmer napodobňuje štruktúru svojho steroidného náprotivku. To je hlavná výhoda, ktorú oceňujú užívatelia, pretože dostávajú rovnaké impulzy do svojich svalov ako pri užití injekčného trenbolonu.

TVAR je prohormón, ktorý je podobný veterinárnym liekom alebo steroidu trenbolon. TVAR je silnejšia forma predchádzajúcich prohormónov, ktoré konvertovali na trenbolon. Obsahuje tiež 25 mg carbopolu, zložky, ktorá výrazne zvyšuje vstrebávanie jednotlivých zložiek. TVAR ma rovnaké tri konjugované dvojité väzby ako trenbolon. TVAR má 17-ketónovú skupinu a ľahko hydrolyzuje na aktívny trenbolone.

Premena na trenbolone je vysoká, takže účinky sú podobné ako pri injekčnej forme. Ten patrí medzi najsilnejšie steroidy na trhu a je zvlášť obľúbený súťažnými kulturistami, najmä tesne pred súťažou. Zabezpečí nárast kvalitnej svalovej hmoty, sily, zrýchľuje odbúravanie tukov a lepšie prekrvenie svalstva.

 

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim (3 – 5 l denne).

Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Warrior LABZ -TVAR 90caps

Warrior LABZ -TVAR 90caps

Svalová tvrdosť a hustota, Extrémne prekrvenie

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty