Warrior LABZ -DZINE 90caps View larger

Warrior LABZ -DZINE 90caps

52,99 €

ph0012

Nový

Čistá svalová hmota, Zvýšenie svalovej sily

Viac detailov

5 Kusy

DZINE predstavuje prohormónový produkt, ktorý je svojim zložením ideálnou voľbou pre začiatočníkov, ktorých cieľom je rast čistej svalovej hmoty.

 

Benefity DZINE:

  • Vhodný pre začiatočníkov
  • Čistá svalová hmota
  • Zvýšenie svalovej sily

Ak rozmýšľate, že potrebujete svoje úsilie podporiť niečím, z čoho budete na sebe cítiť reálne výsledky je vám k dispozícii DZINE. Jedná sa o jednozložkový prohormón a je tak vhodný pre začiatočníkov, ktorí nemajú s užívaním prohormónov skúsenosti. Aby ste boli v obraze, vysvetlíme vám, aký rozdiel je medzi prohormónmi a hormónmi:

Hormóny: my máme na mysli syntetické (testosterón). Prinášajú síce výsledky vo forme svalovej hmoty a sily, no ich užívaním riskujete rad nepríjemností vo forme negatívnych následkov na zdraví (akné, vypadávanie vlasov, problémy s pečeňou, vznik gynekomastie, poprípade rakovina prostaty)

Prohormóny: sú prekurzory skutočných hormónov (prekurzor je východisková látka, častica, z ktorej vzniká chemickou premenou výsledný produkt, napr. hormón). Tu je nutné podotknúť, že tieto látky nie sú anabolické steroidy! A nesú minimálne, alebo žiadne riziko poškodenia zdravia.

V USA sa stále tešia veľkej popularite a môžeme o nich povedať, že predstavujú zlatú strednú cestu v suplementácii. Sú silnejšie ako bežne dostupné suplementy, sú rovnako silné, ale bezpečnejšie než anabolické steroidy.

Dzine je produkt obsahujúci prohormón dymethaziene. Jedná sa o ideálny produkt pre začiatočníkov a pre všetkých, ktorých cieľom je zisk čistej svalovej hmoty. Účinky DZINE sú porovnateľné so syntetickým testosterónom (propionátom).

Čistá svalová hmota a minimum zadržanej vody v podkoží!

Podľa posledných vedeckých štúdií testované osoby pribrali v priemere 4 - 9 kg svalovej hmoty a to len v priebehu 4 týždňov. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s  kvalitnou stravou bohatou na bielkoviny, vhodným cvičebným plánom a dostatočnou regeneráciou.

DZINE je veľmi šetrný pre zdravie vášho organizmu. Ukrýva v sebe enormnú silu, no je ďaleko bezpečnejší než iné prohormóny alebo steroidy. Podľa štúdií účinkov na pečeň sa zistilo, že u 50% testovaných, ktorí aplikovali DZINE viac ako 45 dní nedošlo k zvýšeniu pečeňových hodnôt, u zvyšnej polovici došlo len k miernemu navýšeniu.

DZINE nearomatizuje a vyjadruje veľmi slabú androgénnu aktivitu.

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT. Pre zvýšenie a posilnenie účinkov odporúčame kombinovať s TREN V.

Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Warrior LABZ -DZINE 90caps

Warrior LABZ -DZINE 90caps

Čistá svalová hmota, Zvýšenie svalovej sily

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty