UG-Pharma -BEDLAM 90caps View larger

UG-Pharma -BEDLAM 90caps

72,99 €

ph0028

Nový

Budovanie objemu

Viac detailov

5 Kusy

1 až 5 dní

Dve extrémne silné zložky pre rýchly nárast kvalitnej svalovej hmoty. Vyskúšajte najsilnejší produkt na trhu!

  • Zložka Max LMG
  • Zložka M-Sten
  • Silný anabolický účinok
  • Zabezpečuje rast svalov a lepšenie športového výkonu

 

UG pharma je renomovaná firma na trhu s prohormónmi. Svoje silné miesto si získala najmä kvôli extrémnej sile a účinnosti svojich produktov. Bedlam je produkt, ktorý v sebe ukrýva dve účinné zložky zabezpečujúce rast svalov a lepší výkon. Jeho účinky sú na úrovni anabolických steroidov. Môžete očakávať rapídne zlepšenie formy a to už po niekoľkých dňoch od začiatku užívania. Asi každý by chcel vyzerať dobre, mať veľké svaly a to bez zbytočného tuku. Bedlam je tak účinný, že vám pomôže splniť vaše sny. Pokiaľ ste zastali na mŕtvom bode a váš progres sa zastavil, prohormóny vám pomôžu opäť vaše napredovanie rozbehnúť. Produkty z tejto kategórie predstavujú najideálnejšiu voľbu, môžete ich navzájom kombinovať a násobiť tak ich, už aj tak silné účinky. Toto je hlavný rozdiel medzi Európou a USA. V USA sú prohormóny bežne dostupné na pomoc všetkým športovcom a aktívnym ľuďom, dnes ich môžete mať doma aj vy.

Bedlam je pekelne silný produkt, s obsahom dvoch extrémne účinných a užitočných látok.

Max LMG (13-etyl-3-metoxy-gona-2,5 (10) -dien-17-on)

Max LMG je látka podobná nandrolonu, nemá funkciu zadržiavania vody, zabezpečuje rast čistých svalov a dramaticky zlepšuje športový výkon. Je veľmi dobrým anti-estrogénom. Max LMG je progestin a je špeciálne navrhnutý tak, aby napomáhal zväčšovať svalovú hmotu, bez retencie vody. Po prechode jeho aktívneho metabolitu, je považovaný za o niečo silnejší nandrolon. Má extrémnu schopnosť budovať kvalitnú svalovinu. Vzhľadom k tomu, že pôsobí ako anti-progesterón, znižuje nepriaznivé účinky estrogénu a zvyšuje libido.

Max LMG nie je 17-alkylovaný analóg, má teda nízky potenciál pečeňovej toxicity.

2,17-dimetyl-5a-androst-1en-17B-ol-3-on (M-Sten)

Táto zlúčenina je súčasťou prohormónu MethylStenbolone. Ten obsahuje všetky známe zložky, ako sú:

  • 2,17-dimetyl-5a-androst-1-en-17b-ol-3-on
  • 2,17α-dimetyl-5α-androst-1-en-17β-ol-3-on
  • 2,17-metyl-5a-androst-1-en-17b-ol-3-on

2,17-dimetyl-5a-androst-1en-17B-ol-3-on (M-Sten) je silný prohormón s podobnými účinkami ako Superdrol, ale M-Sten je legálny! Žiadna konverzia na estrogén, jedine skutočný rast svalov, ktoré sú kvalitné a veľmi husté.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Užívajte jednu kapsulu dvakrát, až trikrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dávku 2 kapsuly v priebehu 24 hodín. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s pravidelným cvičením a vyváženou stravou. Odporúčame kombinovať s produktom Demonize, Hydra, Eshred, Razadrol a Decimate.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

UG-Pharma -BEDLAM 90caps

UG-Pharma -BEDLAM 90caps

Budovanie objemu

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty