Granite View larger

Granite

42,99 €

ph0094

Nový

1 Kus

1-5 dní

Orb Pharma predstavuje multi zmes spevňovacích prohormónov Granite, najnovší v rade zmesových prohormónov. Vďaka masívnej 70 mg kombinácií dvoch populárnych prohormónových zložiek tento produkt výrazne prispeje k tvorbe svalovej hmoty, rastu sily a podpore tvrdosti a pevného vzhľadu svalov. Granite Vám dodá vzhľad kameňa!
Už počas niekoľkých týždňov zbadáte výrazný prírastok svalov, takže sa nebudete vedieť dočkať ďalšieho tréningu !

Ako to funguje?

Estra - 4,9 - dién - 3,17 - dión - 40mg 

  • je silný prohormón chemicky podobný anabolikám Trenbolon. Ide o veľmi silnú non-metylovanú zlúčeninu, ktorá sa viaže na špecifické receptory prítomné v reprodukčných tkanivách, svaloch a tukoch. Získate svalovú tvrdosť, rast svalovej hmoty, odbúravanie tuku a lepšie prekrvenie. 
2a , 3a - epithio - 17a - methyletioallocholanol - 30 mg
Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

Dávkovanie a spôsob použitia:
 
Balenie obsahuje: 60 kapsúl

Ako doplnok stravy užívajte 1-2 kapsule denne. Neužívajte viac ako 2 kapsule denne . Neužívajte dlhšie ako 4 týždne. Prestávky minimálne 8 týždňov.
 
Zloženie (1caps):

Estra - 4,9 - dién - 3,17 – dión:  40mg 
2a , 3a - epithio - 17a – methyletioallocholanol: 30 mg
 
Upozornenie:

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov. Udržujte mimo dosahu detí. Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču na zakázané latky.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Granite

Granite

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty