PCT Advanced View larger

PCT Advanced

42,99 €

ph0091

Nový

4 Kusy

1-5 dní

Vaše hormóny sú úplne rozhádzané v priebehu, no aj po každom cykle užívania prohormónov a v mnohých prípadoch sa stáva, že telo už nevyrába normálnu hladinu svojho  vlastného prirodzeného testosterónu, čo môže viesť k stratám svalovej hmoty a libida. Zníženie množstva estrogénu okamžite zrýchli produkciu testosterónu, zlepši náladu a oživí vaše libido rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka Orb Pharma PCT Advanced.

Nie je nič horšie, ako zvládnuť úspešne náročný prohormónovy cyklus, a po vysadení kvôli nízkej hladine testosterónu stratiť svoju ťažko nadobudnutú svalovú hmotu, silu, a v neposlednom rade mať nulový sexuálny chtíč.  

PCT Advanced je najlepší prostriedok na obnovenie produkcie testosterónu a na zvýšenie sexuálneho chtíča na trhu. Znižuje hladinu estrogénu, čím okamžite naštartuje a urýchli produkciu testosterónu, pozdvihne Vašu náladu a oživí váš sexuálny chtíč – toto všetko môžete mať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým s Orb Pharma PCT Advanced .  

Ak ste niekedy predtým absolvovali prohormónovy cyklus alebo ak je to pre Vás nová skúsenosť, princíp terapie po cykle sa môže zdať celkom jednoduchý. Základným pravidlom je zvýšenie produkcie estrogénu, čím dosiahneme zvýšenie prirodzenej hladiny testosterónu. Je veľmi dôležité uvedomiť si,  že rovnováha hormonálnej  úrovne je ovplyvňovaná zložitými mechanizmami a že každá zmena v rovnováhe hormónov môže vyvolať prevratne rýchle a niekedy dokonca drastické reakcie.

PCT Advanced bol navrhnutý s ohľadom na celkový obraz reakcie organizmu po ukončení prohormónovej kúry zameranej na rast svalovej hmoty.

Pri navrhovaní bolo cieľom vytvoriť produkt, ktorý významne pomáha telu pri návrate do jeho prirodzeného samoregulačného stavu, návratu delikátnej hormonálnej rovnováhy a zároveň eliminuje straty svalovej hmoty a ostatné súvisiace vedľajšie účinky estrogénu .
 
Keď užívate akýkoľvek externe dodávaný hormón, vyvoláte v tele v čase užívania pozitívnu odchýlku rovnováhy prirodzených hormónov, zatiaľ čo pri prechode z cyklu vyvoláte zápornú odchýlku rovnováhy prirodzených hormónov vášho tela . Aby sme pochopili, aká je dôležitá a nevyhnutná regeneračná fáza cyklu po ukončení kury, musíme stručne porozumieť tomu, čo sa deje v tele ešte počas fázy užívania prohormónov.
Účelom užívania akéhokoľvek prohormónu je vyvolať proteínovú syntézu priamou aktiváciou androgénnych receptorov. Testosterón je prirodzeným kľúčom k týmto výkonným receptorom, ale boli objavené aj iné syntetické alebo v prírode sa vyskytujúce zlúčeniny, s ktorými je možné dosiahnuť podobný efekt.
Väčšinou priamou konverziou na testosterón, alebo sú sami o sebe vo svojej vlastnej štruktúre chemicky veľmi podobné testosterónu, čo znamená že sa tiež podieľajú na prírodnej samoregulácii produkcie testosterónu v tele.

Konečným výsledkom je perfektná rovnováha hladiny testosterónu v tele. Takže keď si predstavíme externý testosterón alebo ekvivalent testosterónu, tieto aktivátory dočasne zastavia produkciu, čím sa výrazne znižuje prirodzená sekrécia testosterónu. V skutočnosti, v momente keď ukončite prohormonálny cyklus, vaše telo bezprostredne potrebuje začať vyrábať tieto aktivátory testosteronu, viac ako čokoľvek iné, pretože práve tie kontrolujú uvoľňovanie testosterónu .
 
Dávkovanie:  

Balenie obsahuje: 60 kapsúl 
1 dávka = 1 kapsula  
Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu 2x denne. 

Zloženie (1caps):  

1 4 androstadien - 3 17 – dión: 40 mg
Extrakt z hroznových jadier : 40 mg 
N Acetly Cystenine : 80 mg
Pestrec mariánsky : 60 mg 
Tribulus : 60 mg 
Horney Goat Weed : 70 mg
L- arganin: 60 mg
Citrát zinočnatý : 40 mg 
Želatína ( kapsule )

No customer reviews for the moment.

Write a review

PCT Advanced

PCT Advanced

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty