Ripfast Amped View larger

Ripfast Amped

42,99 €

ph0090

Nový

4 Kusy

1-5 dní

Ripfast Amped zmes pre rast svalovej hmoty a spaľovanie tukov.
 
Chcete si vypestovať čisté svaly, zvýšiť silu a spáliť tuk rýchlo?? Orb Pharma pre Vás opäť vytvorili multi zmes - všetko v jednom, zvládne všetko a ešte oveľa viac!
Obsahuje novu zložku Amp citrát, ktorý je náhradnou látkou pre DMAA v tomto produkte a je číslo jedna vo svojom odbore.
 
Ako to funguje?
 
Estra - 4,9 - dién - 3,17 - dión - 40mg

  • sú silne prohormóny chemicky podobne anabolikám Trenbolón. Jedná sa o veľmi silné non-metylovane zlúčeniny, ktoré sa viažu na špecifické receptory prítomné v reprodukčných tkanivách, svaloch a tukoch. Získate svalovú tvrdosť, rast svalovej hmoty, odbúravanie tuku a lepšie prekrvenie.

  2a , 3a - epithio - 17a - methyletioallocholanol - 30 mg

  • Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

  Amp citrát - 50mg

  • AMP Citrate je prírodná látka nájdená v druhu čínskeho čaju zvanom Pouchong . Úžasná vec, o tejto látke je, že vykazuje štrukturálnu podobnosť s DMAA, extrémne populárny, ale dnes už zakázaný povzbudzujúci prostriedok. V podstate sa od  AMP citratu sa odlišujú iba jediným uhlíkom v štruktúre svojej stavby. Vzhľadom na ich nápadne podobné účinky je teraz nazývaný nový DMAA .

Dávkovanie a spôsob použitia:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl

Ako doplnok stravy užívajte 1-2 kapsule denne. Neužívajte viac ako 2 kapsule denne.
Neprekračujte odporúčané množstvo, ani neužívajte dlhšie ako 30 dní.
 
Zloženie (1caps):

Estra - 4,9 - dién - 3,17 – dión: 40mg
2a , 3a - epithio - 17a – methyletioallocholanol: 30 mg
Amp citrát: 50mg
Kofeín: 70 mg
Extrakt z Brazílskeho kakaa: 100mg
Bioperine : 10mg
 
Upozornenie :

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nepoužívajte dlhšie ako 30 dní bez 90 dnovej prestávky. Nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov. Udržujte mimo dosahu detí. Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču zameraných na zakázané latky.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Ripfast Amped

Ripfast Amped

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty