Triple X View larger

Triple X

44,99 €

ph0088

Nový

Triple X multifunkčný prohormón na rast svalovej hmoty a tvrdosť.
 
Konečne dorazil na trh produkt – kombinácia prohormónov, ktoré podporia extrémny rast svalov, rast sily a výživu svalu. Orb Pharma spojili tri najžiadanejšie prohormónové vlastnosti a výsledný produkt Vám umožní dosiahnuť želané výsledky na najvyššej úrovni.  Produkt tiež obsahuje rad účinných zložiek na podporu pečene. Tento produkt je extrémne silný, výsledky sú neuveriteľné, neexistuje žiadna iná kombinácia prohormónov na trhu, ktorý by vyhrala zápas s Triple X.
 
Ako to funguje:
 
Triple X obsahuje 3 výkonné prohormóny, ktoré Vám dohromady prinesú výsledky o akých sa Vám ani nesnívalo.
 
Zloženie (1caps):
 
2a , 17a - di - metyl - etiocholan - 3 - on , 17b – ol:  10 mg

  • Derivát Drostanolonu, čo je 2 - metylovana forma DHT, takže sa zvyčajne používa pre zníženie telesného tuku, odvodnenie, a zároveň zvýšenie tvrdosti svalov a ich hustotu. Nemalo by dochádzať ku konverzii estrogénu s touto zlúčeninou .
 
Estra - 4,9 - dién - 3,17 – dión: 30 mg
  • je silný prohormón chemicky podobný anabolikám Trenbolon. Ide o veľmi silnú non-metylovanu zlúčeninu, ktorá sa viaže na špecifické receptory prítomné v reprodukčných tkanivách, svaloch a tukoch. Získate svalovú tvrdosť, rast svalovej hmoty, odbúravanie tuku a lepšie prekrvenie.
 
 2a,3a-epithio-17a-methyletioallocholanol: 20mg
  • Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.
Pestrec mariánsky: 100mg - Pestrec mariánsky je bylinný doplnok, ktorý detoxikuje a chráni životne dôležité funkcie pečene.
 
Šípky: 90 mg - používa sa na podporu zdravia obehového systému, liečbe angíny, vysokého krvného tlaku, kongestívneho zlyhania srdca a srdcovej arytmii a zistilo sa tiež, že posilňuje srdce.
 
Dávkovanie a spôsob použitia:
 
Balenie obsahuje: 60 kapsúl
 
Ako doplnok stravy užívajte 1-2 kapsule denne. Neužívajte viac ako 2 kapsule denne . Neužívajte dlhšie ako 4 po sebe nasledujúce týždne bez prestávky minimálne 8 týždňov.
 
Upozornenie :

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov. Udržujte mimo dosahu detí.

Ak ste profesionálny športovec overte si, či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču na zakázané latky.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Triple X

Triple X

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty