Superdrol® -HiTech Pharmaceuticals 42tabs View larger

Superdrol® -HiTech Pharmaceuticals 42tabs

59,99 €

ph0031

Nový

Extra silný anabolický prohormon

Viac detailov

Zloženie: 2a, 17a dimetyl Etiocholan 3-One, 17b-Ol

Populárne klony: Dragon Pro-SD, SD-10 LGI

Superdrol je často považovaný za kráľa prohormónov a druhý v poradí za M1T v účinnosti. Bol uvedený na trh v roku 2004 firmou Designer Supplements ako náhrada za M1T (zakázaný v USA). Pôvodné tvrdenia, že má veľmi dobré hodnoty lipidov a nízku hepatoxictu užívatelia nepotvrdili. Výsledky testov na cholesterol a pečeňové funkcie boli v neprospech M1T.

V roku 2012 boli superdrol klony v USA zakázané, ale v súčasnej dobe sú legálne v Británii. Je to extrémne silný PH. Každý užívateľ pred začiatkom kúry by mal absolvovať testy.

Je možné nabrať od 3 do 6 kg hmoty v priebehu iba 4 týždňov, pričom po kúre je možné udržať okolo 3 až 4 kg.  Užívatelia môžu očakávať veľké nárasty objemu a sily spojené so zadržiavaním vody. Nežiadúce účinky môžu byť výrazné, takže by sme neodporúčali spájať tento produkt s inými PH. Stanodrol môže pomôcť zmierniť niektoré z nežiaducich účinkov.

Je dobrou voľbou pre skúsenych užívateľov očakávajúcich v krátkej kúre maximálne nárasty objemu a sily. 
Zlá voľba pre mladších pod 25 rokov,neskúsených v užívaní PH a užívanie bez správnej diéty a tréningového plánu.

Sólo kúra: Väčšine užívateľov postačuje 3-4 týždňová kúra. Toto je maximálna dĺžka, ktorú je potrebné vziať do úvahy pre užívanie akéhokoľvek superdrol klonu. Dávkovanie je zvyčajne 10-20 mg (2 x 10 mg tabl) a denná dávka by mala byť maximálne 20 mg za deň. Odporúčame užívateľom začať každú kúru s 10 mg denne na posúdenie tolerancie. Nárasty hmoty budú veľké a rýchle.

Týždeň: 10/20/20/20

Nežiaduce účinky: Ako sme spomenuli vyššie, nežiaduce účinky môžu byť veľmi silné. Najmä pre tých, ktorí majú k ním určité sklony. Vedľajšie účinky môžu zahŕňať zvýšenú agresivitu, napumpované lýtka a letargiu. Vážnejšie účinky zahŕňajú podstatné zvýšenie LDL cholesterolu, zníženie HDL cholesterolu a výraznú hepatoxcitu. Kúra po dobu 3-4 týždňov v primeranej dávke a so správnymi doplnkami pomáhajú zmierniť nežiaduce účinky.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Superdrol® -HiTech Pharmaceuticals 42tabs

Superdrol® -HiTech Pharmaceuticals 42tabs

Extra silný anabolický prohormon

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty