Blackstone Labs -Gear Support 90caps View larger

Blackstone Labs -Gear Support 90caps

42,99 €

ph0039

Nový

Body support for on-cycle and post-cycle

Viac detailov

2 Kusy

1 až 5 dní


 

  • Chráni a čistí pečeň
  • Pomáha zlepšiť krvný obeh
  • Zvyšuje tvorbu vlastného Testosterónu
  • Posilňuje činnosť a funkciu srdca
  • Podporuje imunitný systém
  • Podporuje činnosť pľúc a priedušiek

Prečo ti odporúčame tento produkt ?

Ak chceš byť ,,veľký" musíš tvrdo trénovať , správne sa stravovať , regenerovať a samozrejme sem-tam uživať podporné látky. Ale v prvom rade, čo je najdôležitejšie je byť ZDRAVÝ. Zdravie vždy bolo a vždy bude na 1.vom mieste. Udržiavať tvoje telo zdravé, by mala byť tvoja priorita č. 1Pochop, čo by si mal z toho, že si obrovský , keď by si bol na druhej strane chorý ? Blackstone LABS Gear Support je revolučný produkt , ktorý odstranuje a opravuje v tele negatívne dopady , ktoré sú spôsobené užívaním Anabolických látok , SARMs a silných Prohormónov(Trenstan, Halodrol, Megatren a pod. ) Extrémne učínné suroviny a roky výskumu robia z GEAR SUPPORT unikátny produkt na trhu , ktorý ti ochráni a prelieči pečeň, zlepší krvný obeh, posilní imunitu a pomôže udržať celkový zdravotný stav.

Kedy užívať tento produkt ?

Užívať ho možeš či už v PCT alebo počas kúry s AS alebo PH.

Komu odporúčame užívať tento produkt ?

V podstate všetkým športovcom a pretekárom , ktorí užívaju AS, SARMs alebo PH. Užívať ho možu aj tí, ktorí si chcú iba zlepšit svoj zdravotný stav.

 

Názor tímu powerhouse.sk :

Gear Support od Blackstone Labs obsahuje silnú zmes ingrediencií , ktoré pomáhajú chrániť vaše telo pred negatívnymi vedľajšími účinkami spôsobenými užívaním Prohormónov, anabolických látok alebo SARMs. Všetci dobre vieme, že negatívne účinky sa možu prejaviť - zvýšeným krvným tlakom, aromatizáciou, poškodením pečene, obličiek, zväčšenie prostaty, a pod. Ak ti tvoje zdravie nie je ľahostajné určite investuj do kvalitnej podpory cyklu ako je napr. GEAR SUPPORT. Produkt sme vyskušali a môžeme si dovoliť tvrdiť , že výrobca splnil to čo sľúbil.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Blackstone Labs -Gear Support 90caps

Blackstone Labs -Gear Support 90caps

Body support for on-cycle and post-cycle

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty