LGD ELITE- Blackstone Labs View larger

LGD ELITE- Blackstone Labs

68,99 €

ph0036

Nový

Ligandrol LGD 4033

Viac detailov

4 Kusy

1 až 5 dní

Jedinečný SARM produkt vhodný, ak chcete výsledky ako pri užívaní anabolických steroidov, ale bez rizika vzniku negatívnych vedľajších vlastností.

  • Zníženie množstva tuku
  • Pocit pohody
  • Zvýšené libido
  • Svalový rast
  • Rast svalovej sily
  • Pozitívny vplyv na regeneráciu svalov
  • Minimálne alebo žiadne estrogénne pôsobenie a pôsobenie DHT
  • ťažko zistiteľné pri dopingových kontrolách

LGD Elite | Budúca generácia SARMs

Niet pochýb o tom, že LGD Elite je najsilnejší SARMs produkt, ktorý bol kedy vyvinutý a určený pre verejnosť. Jeho benefity spočívajú v jeho účinkoch.

Čo je vlastne SARM?

V angličtine – Selective Androgen Receptor Modulators. Jedná sa o látky, ktoré sú svojim účinkom rovnaké ako anabolické steroidy no s jedným významným rozdielom a to je bezpečnosť a nízke riziko vzniku negatívnych vedľajších vlastností. Ich objavenie sa datuje na koniec 90. rokov. Mechanizmus fungovania je pritom veľmi jednoduchý. SARMs sa viažu na špecifické receptory kostí a svalov kde následne spúšťajú významné anabolické deje. Práve z tohto dôvodu je riziko negatívnych účinkov minimalizovaný. Nemusíte sa preto obávať vypadávania vlasov, problémov s prostatou, zníženie libida poprípade vznik akné. Vo svete sa čoraz častejšie hovorí, že SARMs nahradia liečbu liekmi typu testosterón alebo methyltestosterón.

Mnohí vedci predpovedajú, že aktívna zložka v LGD Elite môže čoskoro nahradiť terapeutickú hormonálnu liečbu. Stručne povedané, LGD Elite prináša všetky výhody, ale bez väčšiny rizík. Produkt je svojim účinkom úplne otvorený iným suplementom alebo prohormónom. Je fantastický pomocník v predsúťažných prípravách, rovnako tak v období objemovej prípravy. Vďaka jeho unikátnemu zloženiu zaznamenáte na svojom tele rýchle a dlhotrvajúce výsledky.

 

LGD Elite | Rozšírené anabolické činnosti

Kráľ SARMs demonštruje pokročilú anabolickú aktivitu vo svaloch a kostiach a robustnú selektivitu svalov a kostí. Nadobudnuté výsledky vďaka LGD Elite budú závisieť od kvality konzumovanej stravy, no z výsledkov ľudí sa najčastejšie jedná o svalový zisk 4 – 6 kg svalovej hmoty. Odporúčaná denná dávka sa pohybuje v rozmedzí 6 – 9 mg denne.

LGD Elite | namiesto tuku svaly

Ťažká je hlava, ktorá nosí korunu, ale LGD Elite stojí za tonu zlata. U mnohých ľudí došlo k nárastu svalovej hmoty pri súčasnom znížení hladiny tuku.

LGD Elite | všetko v jednom!

Hľadáte ideálny produkt na rast svalov a súčasnú redukciu podkožného tuku? LGD Elite je ideálny produkt pre vás!

LGD Elite | je netoxický

Nedávne štúdie ukázali, že užívanie LGD Elite so sebou nenesie žiadne riziko negatívneho vplyvu na zdravie človeka. Žiadny nárast estrogénu!

LGD Elite | podpora PCT

Aj keď je LGD Elite oveľa bezpečnejší než anabolické steroidy, odporúčame po cykle nasadiť PCT.

Jeho využite môže byť samostatne, poprípade ako premostenie medzi steroidovými kúrami, kedy napomáha udržať nadobudnutú svalovú hmotu.

Dávkovanie: Určené ako doplnok stravy. Užívajte jednu kapsulu dvakrát denne spolu s jedlom. Neprekračujte dávku dve kapsule v priebehu 24 hodín. Používajte v cykloch 4 – 8 týždňov, potom nasleduje jeden mesiac prestávka v užívaní. Počas užívania LGD Elite odporúčame užívať Ostapure a Ano-genin .

Varovanie: Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

No customer reviews for the moment.

Write a review

LGD ELITE- Blackstone Labs

LGD ELITE- Blackstone Labs

Ligandrol LGD 4033

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty