OSTAPURE -Blackstone Labs 90caps View larger

OSTAPURE -Blackstone Labs 90caps

48,99 €

ph0033

Nový

Ideálny na premostenie cyklov a PCT

Viac detailov

INFORMÁCIE O PRODUKTE

OSTAPURE predstavuje extrémne silný produkt, ktorý je svojimi účinkami porovnateľný s anabolickými steroidmi (všetky druhy testosterónu) s jedným rozdielom – nemá negatívne vedľajšie účinky!

  • Anabolické účinky už pri dávke 3 mg
  • Skvelé pre rast svalov a sily
  • Ideálny produkt v obdobiach redukcie tuku (predsúťažné obdobie kulturistov)
  • Ideálny na premostenie cyklov a PCT
  • Zlepšuje aeróbnu a anaeróbnu vytrvalosť
  • Pomáha liečiť kĺby
  • Vhodný pre ženy
  • Netoxický pre pečeň
  • Vhodný na dlhodobé užívanie

Ak by ste hľadali produkt, ktorý je extrémne silný a nehľadali by ste ho medzi anabolikami, určite by vyhral OSTAPURE. Vedecký tím zložený z odborníkov v BlackStone Labs a najmä skutočných športovcov, vytvoril extrémne silnú formulu podpory rastu svalov, redukcie tuku, prevencie poškodenia pohybového aparátu, ktorej účinky sú porovnateľné so steroidmi. V jednej veci je však OSTAPURE odlišný od anabolík. A to tým, že jeho konzumáciou neriskujete poškodenia zdravia. Predstavuje ideálnu voľbu, pokiaľ chcete získať kvalitné

svalstvo, no nechcete sa obávať o svoj zdravotný stav. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo sú práve americkí bodybuilderi tí najlepší na svete? Preto, že už roky majú k dispozícii prohormónové suplementy, presne také, akým je OSTAPURE. Vďaka nám môžete vyskúšať pozitívne vlastnosti tohto produktu na sebe!

OSTAPURE je Selective Androgen Receptor Modulator (SARM). SARM majú schopnosť stimulovať androgénny receptor, rovnako tak ako anabolické steroidy s jednou výnimkou, že nemajú vplyv na prirodzenú produkciu testosterónu. OSTAPURE má rovnaký anabolický efekt ako testosterón, ale žiadny negatívny vedľajší účinok. Z tohto dôvodu je ideálny pomocník premostenia obdobia medzi cyklami, v PCT a je tiež vhodný pre zlepšenie výkonu u žien (dávkovanie 1 kapsula denne). Okrem anabolických vlastností a priamy vplyv na rast svalov bolo preukázané, že znižuje telesný tuk.

SARM nearomatizuje, no v krvi sa vyskytla mierne zvýšená hladina sérového estradiolu. Táto hodnota bola však tak nízka, že sa nemusíte ničoho obávať. Ak by ste však chceli mať absolútny pokoj, môžete zaradiť malé množstvo produktu Eradicate.

OSTAPURE | rast svalov

Ostapure je najviac anabolický produkt z kategórie SARM. Je obľúbený najmä u ľudí, ktorí sa snažia získať svalovú hmotu. Svalové zisky, ktoré na sebe spozorujete budú porovnateľné s anabolickými steroidmi. Vaše svaly budú bez tuku, husté a tvrdé! Vzhľadom na tom, že nebude obmedzená prirodzená sekrécia testosterónu svalové zisky budú mať trvalý charakter. Pripravte sa na zisky 2,5 – 3 kg čistých svalov a to len po jedinom cykle a bez rizika negatívnych vedľajších účinkov.

OSTAPURE | chudnutie

OSTAPURE je ideálny produkt pre všetkých, ktorí chcú zredukovať množstvo tuku. Ak sa snažíme chudnúť, nedostatkom kalórií a tuku v strave klesá aj produkcia IGF a testosterónu. Pri použití OSTAPURE sa nemusíte báť. Spolu s ním budete mať stále dostatok sily, energie a sexuálnej energie, zatiaľ, čo budete chudnúť.

 

OSTAPURE | recomping

Recomping je názov na prebudovanie postavy. OSTAPURE je jeden z najefektívnejšich suplementov v tomto procese. OSTAPURE umožňuje výdaj kalórií z tuku a kalorický príjem je vedený priamo do svalového tkaniva. Jednými z najdôležitejších vecí pri recompingu je čas a trpezlivosť. Ak sa snažíte dosiahnuť viac cieľov naraz, vyžaduje si to ťažšie časové obdobie. OSTAPURE sa užíva perorálne, no nemá vplyv na funkciu pečene, z tohto dôvodu je vhodný na dlhodobé užívanie.

OSTAPURE | prevencia zranenia

Vedecké štúdie preukázali, že OSTAPURE má pozitívne anabolické účinky v kostiach a aj v tkanivách kostrového svalstva. To znamená, že je vhodný na použitie pri niektorých poškodeniach a chorobách svalov, šliach a kĺbov, ako je napríklad osteoporóza. Je tiež užitočným pomocníkom v obdobiach rekonvalescencie a rehabilitácie.

Dávkovanie:Slúži ako doplnok stravy. Muži užívajú jednu kapsulu trikrát denne v rozdelených dávkach. Pre ženu platí dávkovanie 1 kapsula denne. Neužívajte dlhšie ako 12 týždňov, potom nasleduje prestávka v užívaní dva týždne. Účinky OSTAPURE sú porovnateľné s anabolickými steroidmi. Pre maximalizáciu jeho účinkov odporúčame kombinovať s Anesthetized, Cobra 6P.

Upozornenie:Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná, alebo dojčíte. Pred použitím výrobku zistite toleranciu vášho organizmu na jednotlivé zložky. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

No customer reviews for the moment.

Write a review

OSTAPURE -Blackstone Labs 90caps

OSTAPURE -Blackstone Labs 90caps

Ideálny na premostenie cyklov a PCT

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty