Epistane Arcas 15mg 90 capsules

44,90 €

ph00117

Nový

Epistane, nazývaný Epistane alebo "Epi", je derivát dihydrotestosterón (DHT) a zdieľa podobné črty s epitiostanolom. To sa užíva perorálne. Viaže sa na androgénne receptory, ktoré sú umiestnené vo svalových kmeňových bunkách a bunkách kostrového svalstva.

Viac detailov

Keď sa to stane, tieto receptory androgénu odosielanie správ na bunky pre zvýšenie ich retenciu dusíka a syntézu proteínov. Ktoré zlepšujú silu a svalovej hmoty. Epistane je C17-alfa-alkylované analóg epitiostane (bola preukázaná v niekoľkých klinických štúdiách, ktorá má anti-estrogénové účinky a má malú schopnosť aromatizovaná). Avšak, to nie je inhibítor aromatázy alebo AI v žiadnom prípade. Je dôležité mať na pamäti, že táto prohormone sa neodporúča na použitie u žien na účely kulturistike.

histórie

Formuloval japonských výskumníkov v roku 1966 a pôvodne zvanej methepitiostane. Zameraná na rozvoj methylata verziu mepitiostan, ktoré môžu byť použité orálne okrem Nolvadex pre boj proti rakovine prsníka tým odvrátiť nadmerné hladiny estrogénu hormónov v tele. Následné testy odhalili anti-estrogénové schopnosti, výrazný anabolický a androgénnej vlastnosti:

• 1100: 91 anabolické androgénne na hodnotenie, ktorá ju v podstate znamená,

najlepšie funguje ako "frézy", a na dosiahnutie suché zisku

• Predstavený v spotrebiteľský trh v roku 2006 RECOMP

Performance Nutrition ako RPN Havoc a Hemaguno

• "najlepšia možnosť vybrať, pokiaľ ide o získanie čo najviac ideálne suché a

hard look pri príprave na súťaž. "

Vedľajšie účinky

• nenastaví mimo obvyklé negatívne vedľajšie účinky vyvolanými jeho

prohormone náprotivkami (agresivita, akné ohnísk, náhla

zvýšené vypadávanie vlasov alebo rast vlasov) - najlepšia voľba pre začiatočníkov

• possibile mierna strata libida a suchých špár

• mierna letargia k neskorších fázach cyklu Epistane

ak ste pomerne citlivé na tento prohormone - môže byť zabránené

integráciu jemným androgény, ako je Stanodrol alebo "Stano" do svojho cyklu

• Dôrazne odporúčame použitie podporoval on-cyklu a kĺbov

dodatok naozaj držať od akýchkoľvek vedľajších účinkov jasné,

• Terapia po jazdiť na bicykli alebo PCT je po cyklovanie na cykle Epistane zásadný

dávkovanie

Prvýkrát Epistane užívateľ je odporúčaná dávka je 30 mg denne. Intermediate Epistane užívateľ, denná dávka 45 mg. (Dohromady po prebudení, skúsení používatelia odporúčajú užívať jednu 15 mg tabletu pred tréningom, je potrebné cyklus bežať po dobu 6 týždňov pre dosiahnutie optimálnych výsledkov). Skúsený používateľ, a to až na 60 mg každý deň po dobu 6 týždňov (dávať pozor na vaše intervaloch medzi dávkami, rovnako ako terapiu post cyklu alebo PCT, že sa chystáte robiť po).

Pošta Cyklus terapia

Pomáha telo prirodzene budovať znovu svoje hladiny testosterónu, pomáha udržať estrogén v šachu odvrátiť stratu ziskov, zvýšené zadržiavanie vody, rovnako ako možnosť získať "fena prsia" alebo gynekomastia skôr či neskôr a prevenciu hladiny kortizolu od vymyká z rúk po cykle, ktorý môže podporovať urýchlené nahromadenie tuku v tele

No customer reviews for the moment.

Write a review

Epistane Arcas 15mg 90 capsules

Epistane Arcas 15mg 90 capsules

Epistane, nazývaný Epistane alebo "Epi", je derivát dihydrotestosterón (DHT) a zdieľa podobné črty s epitiostanolom. To sa užíva perorálne. Viaže sa na androgénne receptory, ktoré sú umiestnené vo svalových kmeňových bunkách a bunkách kostrového svalstva.

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty