Trenavar 35MG - 90 Capsules

44,90 €

ph00115

Nový

Jeden z prohormónov, kedy uvažujete cyklicky , pokiaľ ide o realizáciu silny, hmotnosti a veľkosti, ktoré ste vždy chceli. Kulturistika musí byť.

Viac detailov

3 Kusy

1-5 dní

Trenavar je typ orálny nemethylovaných prohormone tiež známy ako Trendione. Chemický názov: estra-4,9,11-trién-3,17-dión. Považované za 10-krát viac ako androgénnej testosterónu. Trenavar polčas je približne 6 až 8 hodín. Trenavar je kombinácia trenbolon a Anavar. Užívatelia rýchlo pôsobiace prihlásení, že boli schopní vidieť výsledky hneď po 7 až 10 dňoch. Jediná nevýhoda je Trenavar môže znížiť celkovú úroveň odolnosti. Podobné atribúty s trenbolon. Vedie k stimulácii prírodné aktívne trenbolon v tele. Čo vedie k väčšiemu prekrveniu. Rýchlejšie úbytok tuku. Kulturisti tiež ísť o Trenavar pre jeho pohodlie, pokiaľ ide o dávkovanie. Používa sa kulturistov v priebehu súťaže prípravka, ako aj mimo sezóny. Skúsení užívatelia hlásia, že táto zlúčenina má schopnosť zbaliť na zvýšenie hmotnosti auta v kombinácii s nízkokalorickú diétu. Trenavar neprevedie na estrogén (a nebude spúšťať žiadne estrogénové vedľajšie účinky pri cyklovanie). To je ešte dôležité, že máte správne terapia po jazdiť na bicykli alebo PCT ísť po cyklovanie s touto prohormone odvrátiť prípadné nepriaznivé vedľajšie účinky.

histórie

Vydané v roku 2011 dvoma doplniť spoločností (PHF doplnky, Inovatívny telo Enhancement doplnkov). Táto prohormone v podstate vyrazí podobný efekt v tele, ako je trenbolon, druh veterinárne steroid, ktorý bol pôvodne použitý pridať hmotnosť a veľkosť, aby sa dobytok pred odoslaním na bitúnok. Rýchlo získal mnoho nasledovníkov.

Vedľajšie účinky

• Zvyšuje agresiu

• Môže spôsobiť bolesti hlavy a bolesti v nohách

• Znižuje hladinu štítnej žľazy

• Môže spôsobiť ponoriť do hladiny cukru v krvi

• Môže zvyšovať hladiny prolaktínu

• Znižuje hladinu odolnosti

• Môže spôsobiť rázy v zlý cholesterol a krvný tlak

• Môže zaťažuje do srdca a pečene

• Môže spôsobiť záchvaty nespavosť, únavu a letargiu

dávkovanie

By mala byť koloval len po dobu 30 dní a v nižších dávkach, v porovnaní so svojimi náprotivkami. Nováčikov sa má začať dávkou 35 mg prijatého v oddelených intervaloch každý deň. Začína s vyššou dávkou môže ľahko viesť k nežiaduce účinky (najmä v priebehu tretieho týždňa použitie). Keď vaše telo aklimatizáciu na Trenavar, môžete naraziť svoj dávku na 70 mg v rozdelených dávkach denne. Či už používate ako samostatný prohormone alebo ako súčasť balíka, veľmi dôležité mať oncycle podporu odvrátiť možnosť zažívať hypertenzie a pečeňových problémov. Pošty Cyklus terapia neprevedie na estrogén a nebude spúšťať estrogénové vedľajšie účinky. Je veľmi dôležité, že dostanete správnu terapiu post cyklu, pretože Trenavar je mimoriadne silný. PCT pomôcť vaše orgány zotaviť sa po spracovaní tejto prohormone a podporovať normálny stav vašich hladiny hormónov.

Kráľ Prohormones!

Trenavar je kompletný balíček s výhodami, ako sú svalové zisk, stratu tuku, zlepšenie vytrvalosti a mnoho ďalšieho.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Trenavar 35MG - 90 Capsules

Trenavar 35MG - 90 Capsules

Jeden z prohormónov, kedy uvažujete cyklicky , pokiaľ ide o realizáciu silny, hmotnosti a veľkosti, ktoré ste vždy chceli. Kulturistika musí byť.

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty