DmaX 45+45 tabs View larger

DmaX 45+45 tabs

35,99 €

ph0085

Nový

Brutálna sila štyroch synergických zložiek, s jediným cieľom – rast brutálnej svalovej hmoty v rekordne rýchlom čase.

 

Benefity Dmax

  • Obsahuje Epistane, DMZ, Halodrol  a  Max LMG
  • Antiestrogénová formula
  • Rast čistej svalovej hmoty
  • Zvýšenie sily

Jedná sa o silných bojovníkov, ktorých hlavnou úlohou je vyhrať bitku s telom, aby opäť rástlo. Poznáte tajomstvo amerických kulturistov? Nie?. My vám ho priblížime.

Americkí športovci a kulturisti sú buzkonkurenčne najlepší a niekedy musíme krútiť hlavami nad ich dokonalými tvarmi tela. Ich zázračným „dopingom“ sú prohormóny. Látky, prekurzory skutočných hormónov, ktoré boli témou mnohých búrlivých debát najmä v 90. rokoch. Nejedná sa o anabolické steroidy. Dokonca boli prohormóny do nedávna v USA bežne dostupné, pokiaľ sa nezmenili zákony a vyhlášky. Boli a sú považované za bezpečnú alternatívu, pokiaľ nechcete siahnuť po steroidoch. Svojimi účinkami sú porovnateľné s anabolikami a to je hlavná výhoda ich užívania – SILA a BEZPEČNOSŤ

Spartan je jeden z najsilnejších prohormónových produktov na trhu. Je starostlivo a dômyselne zostrojený zo štyroch silných zložiek pre maximalizáciu rastu extrémnej svalovej hmoty. Pokiaľ je vašim cieľom napredovanie a zmena postavy, Dmax vám pomôže naplniť vaše ciele.

V čom spočíva jeho sila?

V prvom rade v jeho zložkách: epistane, DMZ, Max LMG a Halodrol. Pre lepšiu absorpciu je do zmesi pridaný carbopol (25 mg) pre ešte lepšie využitie jednotlivých zložiek.

Epistane: je antiestrogénová formula, ktorá vám zabezpečí rast tej najkvalitnejšej svalovej hmoty.

DMZ: vlastnosťami podobná epistanu. Vďaka nej zaznamenáte rast čistej svalovej hmoty bez zadržiavania tekutín a extrémne napumpovanie svalov počas tréningu.

Max LMG: Pôsobí ako anti-progesterón. Je veľmi populárny a spolu s inými prohormónmi ako je Halodrol vykazuje extrémne anabolickú superkombináciu.

Halodrol: Halodrol  je prekurzor Turinabolu, zakázaného východonemeckého steroidu. Okrem čistej svalovej hmoty vám pomôže výrazným spôsobom zvýšiť svalovú silu.

 

Veľkosť jednej dávky:

2kaps.

Počet dávok v balení:

45+45

Hodnoty jednej dávky

 

(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane

10 mg *

(DMZ) 17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine

15 mg *

(MAX LMG) 13-ethyl-3-methoxy-gona-2,5(10) diene-17-one

15 mg *

(HALODROL) 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol

25 mg *

 

 

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 čiernu + 1 bielu kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2+2 – 3+3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať PCT.

Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

 

No customer reviews for the moment.

Write a review

DmaX 45+45 tabs

DmaX 45+45 tabs

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty