EdeX 45+45 tabs View larger

EdeX 45+45 tabs

39,99 €

ph0084

Nový

Edex predstavuje skvelý objemový prohormón, ktorý vám pomôže vybudovať čisté svaly za jeden mesiac.

Benefity Edex:

  • Až 4 kvalitné zložky!
  • Rýchly rast čistých svalov
  • Zlepšenie sily a vytrvalosti
  • Obsahuje Carbopol pre lepšiu absorpciu jednotlivých látok

 

Svojim zložením patrí medzi to najlepšie, čo môžete mať. Prohormóny sú dostatočne silné samé o sebe, ak ich však vhodne medzi sebou skombinujete dostanete neprekonateľný vzorec, ktorý zabezpečí extrémny narast svalovej hmoty a  ultra rýchlu regeneráciu.

Pokiaľ ste netrpezlivý a chcete vidieť okamžité výsledky s Edex sa dočkáte rýchlych výsledkov, ktoré zotrvávajú aj po skončení cyklu. Vďaka pridanej zložke Carbopol budete mať istotu, že každý gram sa dostane tam, kam má.

 

Ak je vašim cieľom nárast extrémne veľkej svalovej hmoty a hmotnosti, Edex je ten pravý produkt pre vás. Ukrýva v sebe zložky, ktoré slúžia na rast čistej svalovej hmoty, rovnako tak aj na rast obrovskej hmoty. Je určený pre pokročilých cvičencov, ktorí už majú s PH skúsenosti.

Zložky produktu Edex:

EPISTANE: patrí k najobľúbenejším prohormónom na dnešnom trhu. Obľubu si získal najmä tým, že vďaka nemu človek získa čistú svalovú hmotu, ktorá zostáva aj po vysadení. Ukrýva v sebe minimálne riziko negatívnych vedľajších účinkov. Ideálna doba užívania sú 4 týždne, podľa vedeckých štúdií cvičenci zaznamenali nárast svalstva v priemere 3 – 7 kg, všetko v závislosti od tréningu a výživy.

 

DMZ: bol na trh vydaný v roku 2009 a aj napriek tomu, že bol pôvodne legálny, bol stiahnutý z trhu. Podľa klinických štúdií má rovnaké alebo väčšie účinky na budovanie svalov ako testosterón propionát, stanozolol a anadrol. Je ideálny pre každého, kto sa snaží urobiť krok vpred k rozvoju svalnatej postavy.

 

Methylstenbolone: je prohormón odvodený od DHT, ktorý vám zabezpečí rast čistej svalovej hmoty. Prírastky nie sú extrémne veľké, ale zato veľmi kvalitné. Za zmienku stojí aj extrémne prekrvenie svalov počas tréningu a to práve vďaka Methylstenbolone.

 

Deca: jedná sa o relatívne nový prohormón na trhu, ktorý má už podľa názvu účinky ako nandrolon decanoat. Výrazným spôsobom zvyšuje množstvo svalovej hmoty a sily. Má veľmi nízku aromatizáciu.

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky:

1+1 kaps.

Počet dávok v balení:

45+45

Hodnoty jednej dávky

(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane

10 mg *

(DMZ) 17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine

25 mg *

(METHYLSTENBOLONE) 2,17α-dimethyl-5α-androsta-1-en-17β-ol-3-one

20 mg *

(DECA) 18-Methylest-4en-3-one-17B-ol

45 mg *

 

 

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 čiernu + 1 bielu  kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 4 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať PCT.

Varovanie: Neužívajte, ak máte vysoký krvný tlak a problémy s prostatou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Počas užívania Epivar pite veľa vody. Uchovávajte na suchom a temnom mieste. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

EdeX 45+45 tabs

EdeX 45+45 tabs

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty