EhaX 45+45 tabs View larger

EhaX 45+45 tabs

39,99 €

ph0083

Nový

Keď prohormón, tak poriadny, Ehax je briliant ! Hmota, sila, prekrvenie extrémneho rozmeru už v priebehu niekoľkých pár dní.

Benefity Ehax:

  • Megadávka štyroch komponentov
  • Zvýšenie čistej svalovej hmoty
  • Extrémne prekrvenie svalov

Už viete prečo sú kulturisti v USA takí dobrí? Odpoveď znie: lebo poznajú a konzumujú prohormóny. Zlatý stred v suplementácii športovcov. Sú rovnako účinné ako anaboliká, ale s oveľa nižšími negatívnymi vedľajšími účinkami. Dnes si tieto zázračné produkty môžete zakúpiť a na vlastnej koži zistiť aké to je, vidieť rásť svaly priamo pred očami!

Tentokrát sa jedná o extrémne silnú formulu štyroch silných zložiek. Naši vedci veľmi radu spájajú to najlepšie, čo je momentálne na trhu. Výsledkom niekoľkoročného testovania a vývoja je produkt Ehax, ktorý je najobľúbenejší prohormónový produkt v USA. Prečo je tomu tak? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

Je extrémne silný!

Silu mu dodáva štvorkombinácia zložiek:

  • Epistane – je veľmi obľúbený prohormón medzi začiatočníkmi. Hlavnými výhodami jeho užívania je čistá, suchá svalová hmota bez zbytočnej vody. Má anti-estrogénové vlastnosti, čo je vo veľa prípadoch veľmi pozitívna vlastnosť.
  • Halodrol – je prekurzor (4 chlorodehydromethyltestosterone), ilegálneho steroidu, ktorý bol vyvinutý vedeckými pracovníkmi vo východnom Nemecku. Je ideálny pre začiatočníkov ako jediný prohormón alebo v kombinácii s Epi, poprípade LMG. Má výborné účinky na redukciu tukového tkaniva.
  • Trenavar – veľmi populárny prohormón, vďaka ktorým zaznamenáte fantastické prírastky na svalovej hmote a sile. Medzi odborníkmi sa považuje za najsilnejší prohormón.
  • 1 Andro – je non-methylovaný prohormón, ktorý podporuje zvýšenie svalovej hmoty a sily. 1-Andro je konvertovaný na 1-testosterón, ktorý je 7 krát viac anabolický ako testosterón. Aj keď sa jedná o pomerne silný prohormón, nemusíte sa báť nežiaducich vedľajších účinkov.

Ak sa v problematike prohormónov ako tak orientujete viete, že tieto zložky sú silné aj keby boli užívané samostatne. Ak však máte v rukách ich vzájomnú kombináciu, ich účinky sú ešte výraznejšie. Vďaka produktu Ehax môžete očakávať v priemere 3 - 8 kg a to už po prvom cykle užívania, ktorý by nemal trvať viac ako jeden mesiac. Svalové zisky budú extrémne kvalitné, suché, bez zbytočného zavodnenia. Je ideálny produkt do predsúťažnej diéty, kedy potrebujete maximálne vyrysovať svoje svalstvo, no súčasne tak ochrániť svalovú hmotu. Viking tieto vlastnosti má!

Vďaka použitiu jednotlivých zložiek je Ehax mierny k organizmu a nemusíte sa obávať negatívnych vedľajších vlastností. Zažite na vlastnej koži ako je to naberať svaly doslova pred očami!

 

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky:

1+1kaps.

Počet dávok v balení:

45+45

Hodnoty jednej dávky

(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane

10 mg *

(TRENAVAR) Estra-4,9,11-triene-3, Dione

25 mg *

(HALODROL) 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol

15 mg *

(1-ANDRO) 1-Androstene-3b-ol,17-one

45 mg*

 

 

 

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 čiernu + 1 bielu  kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 4 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať PCT.

Varovanie: Neužívajte, ak máte vysoký krvný tlak a problémy s prostatou. Uchovávajte mimo dosahu detí. P

 

No customer reviews for the moment.

Write a review

EhaX 45+45 tabs

EhaX 45+45 tabs

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty