EteX 45+45 tabs View larger

EteX 45+45 tabs

35,99 €

ph0082

Nový

Extrémne silná trojkombinácia prohormónov pre maximálny rast čistých svalov obohatená o Carbopol pre zlepšenie vstrebávania.

Benefity Etex

  • Zabezpečuje rast čistých svalov
  • Účinná 3-kombinácia
  • Obohatený o Carbopol
  • Imúnny voči aromatáze

 

Etex je veľmi populárny produkt kvôli niekoľkým jeho výrazným vlastnostiam. Častokrát sa u dopingových konzumentov stáva, že vplyvom anabolických steroidov sa u nich prejavujú príznaky vysokej hladiny estrogénu, ako je napríklad gynekomastia. Nikdy nevieme kedy to prepukne a aké ďalšie problémy to prinesie. Preto je najlepšie sa týmto veciam vyhýbať a vsadiť na niečo overené, kedy sa nemusíme obávať z negatívnych vedľajších účinkov. Etex je silne antiestrogénový a nemusíte sa obávať ničoho. Jeho konzumáciou sa priblížite na svoje vzory z plagátov kulturistických časopisov. Vyskúšajte aké to je pribrať na rukách 3 - 4 cm v priebehu jedného mesiaca! Zahoďte frustráciu zo stagnácie a odštartujte raketovú zmenu vašej postavy.

Etex je nová a vylepšená forma prohormónu SUPER EPI-tren 6. Využili sme všetky poznatky a vytvorili ešte silnejší vzorec, ktorý obsahuje 20 mg carbopolu s cieľom maximalizovať efektivitu vstrebávania jednotlivých zložiek.

Čo to znamená pre vás? Lepšie výsledky a ešte výraznejšie svalové zisky.

  • Vynikajúci pomer 300:80 (anabolický vs. androgénny)
  • Nemožno previesť na estrogén, je imúnny voči účinkom aromatázy

6a-Chloro-androst-4-en-17b-ol-3-one reprezentuje budúcnosť vo svete prohormónových produktov. Zabezpečuje čisté svalové prírastky bez zbytočného zadržiavania tekutín.

 

Výsledky:

Pokiaľ sa účinkov týka Etex je porovnateľný s účinkami Halodrolu, no v čom sa výrazne odlišuje je toxicita. Je oveľa bezpečnejší a miernejší. Nemusíte kupovať produkty na podporu pečene, ani sa nemusíte vyhýbať alkoholu.

6a-Chloro-androst-4-en-17b-ol-3-one je inteligentná voľba, je netoxický, neestrogénový a silne anabolický. Vyskúšajte jeho silu už dnes!

 

Nutričné informácie

Veľkosť jednej dávky:

1+1kaps.

Počet dávok v balení:

45+45

Hodnoty jednej dávky

 

(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane

10 mg *

(TRENAVAR) Estra-4,9,11-triene-3, Dione

25 mg *

(HEXADRONE) 6a-Chloro-androst-4-ene-17b-ol-3-one

25 mg *

 

 

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 čiernu + 1 bielu  kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 4 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať PCT.

Varovanie: Neužívajte, ak máte vysoký krvný tlak a problémy s prostatou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Počas užívania Epivar pite veľa vody. Uchovávajte na suchom a temnom mieste. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

EteX 45+45 tabs

EteX 45+45 tabs

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty