EPI - Alphaform Labs View larger

EPI - Alphaform Labs

40,99 €

ph0095

Nový

5 Kusy

1-5 dní

EPI sú vynikajúce prohormóny pre začiatočníkov. Rýchlo sa vstrebávajú do systému s rýchlym rastom čistých svalov a s minimálnymi vedľajšími účinkami. V spojení s aromatizovanou inhibíciou je Alphaform Labs EPI nielen skvelý prohormón, ale hlavne jeden z najbezpečnejších na trhu. Užívatelia EPI zažívajú extrémne rýchly zisk čistej svalovej hmoty a lepšie prekrvenie a napumpovanie svalov počas tréningu.
EPI je univerzálny, pretože môže byť použitý v objemovom alebo rysovacom cykle v závislosti na strave, väčšina ľudí ho však používa pri rysovacom cykle.
 
EPI prohormóny:
 
-sú šetrné k pečeni
-zabezpečia extrémne rýchly nárast čistej svalovej hmoty a žilnatosť
-sú vhodné pre začiatočníkov.
 
Dávkovanie a spôsob užívania:

Balenie obsahuje: 90 kapsúl
 
Ako doplnok stravy, užívajte 1 až 2 kapsule denne . Pre agresívne zisky užite 3 kapsule rovnomerne v priebehu celého dňa. Neprekračujte odporúčané množstvo. Neužívajte dlhšie ako 30 dní. Okamžite prerušte užívanie pokiaľ dôjde k akejkoľvek nežiaducej reakcii a ihneď konzultujte so svojim praktickým lekárom .

Zloženie (1caps):

2a,3a-epithio-17a-methyletioallocholanol: 10mg
 
Upozornenie :

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nepoužívajte dlhšie ako 30 dní bez 90 dňovej prestávky. Nie je určený na použitie u žien alebo osôb mladších ako 21 rokov. Udržujte mimo dosahu detí. Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču zameraných na zakázané latky.

No customer reviews for the moment.

Write a review

EPI - Alphaform Labs

EPI - Alphaform Labs

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty