Trenavol Max View larger

Trenavol Max

38,99 €

ph0089

Nový

5 Kusy

1-5 dní

Žiadne iné prohormóny sa svojim zložením ani len nepribližujú Trenavolu Max, ktorého zloženie sa odlišuje od Trenbolone len dvoma molekulami.
Výsledky hovoria za seba.
 
Užívatelia Trenavol Max bežne zažívajú rýchly nárast sily, zvýšenie prekrvenia, suchý a pevný vzhľad postavy, zníženie množstva telesného tuku a zvýšenie hustoty svalovej hmoty. Trenavol Max je najlepší prohormón na rysovanie, ideálny pre tých, ktorí chcú dosiahnuť svoje ciele čo najrýchlejšie.
 Trenavol je progestinova zlúčenina, ktorá sa nemení na estrogén alebo DHT, takže reálne neexistuje nebezpečenstvo estrogénnych vedľajších účinkov .

-       Rýchly nárast pevnosti
-       Zvýšenie prekrvenia
-       Suchý pevný vzhľad postavy
-       Úbytok telesného tuku

Keďže Trenavol Max je nemethylovaná zlúčenina, možno ho kombinovať s inými prohormónmi na dosiahnutie fenomenálnych nárastov.
Na výnimočne úspešný rysovací cyklus odporúčame kombináciu Trenavolu Max s produktom EPI.
Pre dokonalý objemovo - rysovací cyklus odporúčame spojenie Trenavol Max s Megavol Extreme.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Balenie obsahuje: 90 kapsúl

1 dávka - 1 kapsula

Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu 3x denne. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov rozložte dávkovanie rovnomerne po celý deň . Nepoužívajte tento výrobok po dobu dlhšiu ako 8 týždňov. Dodržiavajte prestávku minimálne 8 týždňov medzi jednotlivými cyklami .

Zloženie (1caps):

Estra - 4,9 - dién - 3,17 – dión: 30 mg

Upozornenie:

Nepoužívajte tento liek, ak ste mladší ako 21 rokov.
Tento produkt by nemal byť používaný ženami.
Nepoužívajte tento liek ak máte vysoký krvný tlak, cukrovku, alebo akúkoľvek inú fyzikálnu a / alebo psychiatrickú poruchu. Udržujte uložené na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču zameraných na zakázané latky.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Trenavol Max

Trenavol Max

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty