ProSupps Dr Jekyll View larger

ProSupps Dr Jekyll

29,90 €

ph00146

Nový

Dr. Jekyll je predtréningový NO stimulant, ktorý vám pomôže k poriadnej pumpe. 

- super sústredenie počas tréningu
- nízka dávka kofeínu - iba 100mg na jednú dávku
- leucín a HMB pre podporu regenerácie a podporu svalového rastu
- super svalová pumpa 

Odporúčame pre zlepšenie svalovej pumpy. Užíva sa pred tréningom a kombinuje látky, ktoré podporia vašu snahu na tréningu, regeneráciu a nabudenie. Neobsahuje príliš veľa stimulantov a preto je vhodný na kombinovanie s inými stimulantami pre lepšiu pumpu. 

Devil stack

Ak vyhľadaváte poriadnú predtréningovú nálož, potom odporúčame kamobináciu Mr. Hyde + Dr. Jekyll. Ide o mimoriadne silnú kombináciu viacerých foriem stimulantov a na trénigu nebudete chcieť prestať. Precvičované svalové partie budú doslova horieť, termogenéza neskutočná a tričko prepotíte aj 3x! IBA pre chalanov nad 18 rokov.

jekyll_new_supp.jpg

- 1dávka = 1 odmerka
- Užívajte jednu pred tréningom cca. 20-30 min. na prázdny žalúdok.

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

No customer reviews for the moment.

Write a review

ProSupps Dr Jekyll

ProSupps Dr Jekyll

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty