FA SO GOOD PANCAKES 1 KG + SO GOOD PRO NUTS 450 G View larger

FA SO GOOD PANCAKES 1 KG + SO GOOD PRO NUTS 450 G

15,50 €

uni1385

Nový

SO GOOD PROTEIN® Pancakes sú proteínové palacinky, ktoré majú základ v ovsených vločkách, ovsenej múke, srvátkovom proteíne, vajciach a ďalších živinách vo forme lyofilizovaného ovocia.

Viac detailov

9 Kusy

1 až 5 dní

POPIS

Ovsené vločky v proteínových palacinkách So Good! Protein Pancakes sú veľmi výživné a zdravé. Obsahujú hodnotné sacharidy, rastlinné bielkoviny, mastné kyseliny, vitamíny B1, B6, zinok, železo a vápnik. V porovnaní s ostatnými obilnými vločkami obsahujú nerozpustnú vlákninu, ktorá učinne pomáha znižovať množstvo zlého LDL cholesterolu a súčasne čistí obehový systém od usadenín cholesterolu. Obsah vlákniny v ovsi je priemerne 30%. Vysoko pozitívny vplyv ovsenej vlákniny na ľudské zdravie suvisí s obsahom jeho zvláštnej zložky – beta-glukánom, ktorý je rozpustný vo vode.

So Good! Protein Pancakes sú obohatené o dostatočné množstvo hodnotných bielkovín získaných zo srvátkového proteínového koncentrátu a vajec. Obsahujú taktiež lyofilizované kúsky ovocia, ktoré sú prírodným zdrojom živín, vitamínov, minerálov a antioxidantov. Antioxidanty sú prírodné, biologicky aktívne látky, ktoré pomáhajú telu zachytit a neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.

KĽÚČOVÉ VÝHODY:

  • vynikajúca chuť

  • vysoké nutričné hodnoty

  • rychlá a zdravá alternatíva k bežným jedlám

  • jednoduchá príprava

  • naturálne zloženie

Upozornenie: nie všetky príchute sú vždy dostupné. V prípade, že Vami objednaná príchuť je momentálne vypredaná, budeme Vás informovať o možných alternatívach.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Rozmiešajte 3 plné odmerky (75 g) v 75 ml vody. Miešajte, dokým hmota nenadobudne jednotnú, lepivú konzistenciu.

Potom naneste naberačkou alebo lyžicou na rozpálenú teflónovú panvicu. Cesto pečte na oboch stranách, kým sa sfarbí mierne do hneda.

Palacinky môžete podávať teplé alebo studené. Vhodné je dochutenie čokoládou, tvarohom, medom, arašidovým/mandľovým maslom, ovocím alebo hustou polevou pripravenou z Vášho obľúbeného proteínu.

ZLOŽENIE:

Veľkosť jednej dávky: 3 odmerky (75 g)
Počet dávok v balení: 13
Nutričné hodnoty 100 g 75 g
Energetická hodnota 1617 kJ / 383 kcal 1212 kJ / 287 kcal
Bielkoviny 31,1 g 23,3 g
Sacharidy celkom 45,0 g 33,7 g
z toho cukry 10,5 g 7,9 g
Tuky 7,7 g 5,8 g
Nasýtené tuky 3,2 g 2,4 g
Vláknina 4,8 g 3,6 g
Sodík 1,3 g 1 g

Obsah: prírodné ovsené vločky, ovsená múka, cmar, srvátkový proteínový koncentrát, vaječný albumín, žĺtok (v prášku), lyofilizované kúsky ovocia 3% 2,3,4,5, kypriaca látka (uhličitan sodný), prášok do pečiva, príchute, škorica2, soľ, sladidlo (sukralóza).

1 Natural, 2 Jablko-škorica, 3 Banán, 4 Jahoda, 5 Čučoriedka

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

No customer reviews for the moment.

Write a review

FA SO GOOD PANCAKES 1 KG + SO GOOD PRO NUTS 450 G

FA SO GOOD PANCAKES 1 KG + SO GOOD PRO NUTS 450 G

SO GOOD PROTEIN® Pancakes sú proteínové palacinky, ktoré majú základ v ovsených vločkách, ovsenej múke, srvátkovom proteíne, vajciach a ďalších živinách vo forme lyofilizovaného ovocia.

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty