FA Cell Core 3kg Vodný melón View larger

FA Cell Core 3kg Vodný melón

23,70 €

Nový

Cell z radu FA Core je mimoriadne vyspelý doplnok stravy obsahujúci najkvalitnejšie formy kreatínu, široké spektrum aminokyselín a kyselinu alfa-lipoovú (ALA). Zloženie Cell CORE bolo navrhnu

Viac detailov

2 Kusy

1 až 5 dní

Pozor: Posledné kusy na sklade!

POPIS

Výrobok obsahuje komplex kreatínov, zložený z kreatín monohydrátu, kreatín hydrochloridu (kreatín HCl) a tri-kreatín malátu (TCM). Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri krátkych, intenzívnych cvikoch. Priaznivý účinok je pozorovaný pri prívode 3 g kreatínu denneKreatín je veľmi populárny doplnok v silových športoch.Pozitívne účinky kreatínu boli v tejto súvislosti potvrdené. Okrem iného je tiež zodpovedný za zvýšenie koncentrácie kreatínfosfátu v našich svaloch, čo sa priamo premieta do zvýšenia našich energetických zásob a zlepšenie silového výkonu [1][2].Široké spektrum kreatínu podporuje viac úrovňové vstrebávanie a lepšiu využiteľnosť zložiek prípravku. Pokročilé formy kreatínu nielen zlepšujú jeho biologickú dostupnosť, ale tiež prechádzajú metabolizmom s ďalšími účinnými látkami a pomáhajú tým k ich upotrebenie pre namáhaný organizmus.

Produkt bol doplnený BCAA a L-glutamínomTo sú látky s najväčším vplyvom na ľahšiu potréningovú regeneráciu. To potvrdzuje rad štúdií, ktoré sa zaoberajú významom BCAA (rozvetvené aminokyseliny: leucín, izoleucín, valín) pre ochranu svalového tkaniva a intenzitu anabolických procesov [3]. Okrem toho má glutamín pozitívny vplyv na ochranu proti voľným radikálom a znižuje riziko infekcie [4][5].

SAA komplex aminokyselín je extrahovaný z kokonov húseníc priadky morušovej a vyznačuje sa charakteristickým percentuálnom zložením alanínu, glycínu a serínu. Hodvábne proteíny boli používané po celé stáročia v tradičnej čínskej a kórejskej medicíne a napriek skutočnosti, že v západnej kultúre sa objavili len nedávno a sú využívané predovšetkým v kozmetike, začínajú tiež silne ovplyvňovať trh s doplnkami stravy, a to vďaka vlastnostiam, ktoré boli vedcami preskúmané na základe experimentov u laboratórnych myší a skupiny športovcov. U jedincov, ktorým boli dávkované SAA niekoľkokrát denne, sa radikálne posunul laktátový prah (LP) a súčasne došlo k zvýšeniu hladiny testosterónu, čo sa u jedincov bez príjmu SAA neprejavilo. [6], [7].

Okrem toho, že Cell CORE obsahuje alanín ako jednu zo zložiek SAA, ponúka tiež prídavok alanínu mimo tento komplex ako voľnú aminokyselinu. V prirodzených telesných podmienkach hrá alanín úlohu v tzv. glukóza-alaninovóm cykle, pomocou ktorého je prepravovaný dusík medzi svalmi a pečeňou, a umožňuje tým ľahšie zásobovanie svalstva kyslíkom a živinami. [8] Prípravok je obohatený o taurín, čo je biogénna aminokyselina prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele a zapojená do mnohých biochemických procesov.Taurín má detoxikačné účinky a podporuje normálne fungovanie neurónov [10][11].

Kyselina alfa-lipoová je ďalší zložkou prirodzene sa vyskytujúca v tele. Organizmus chráni pred voľnými radikálmi, bráni pred škodlivými účinkami a znižuje teda oxidačný stres [9].

 

Doporučené dávkovanie Cell Core:

Rozmiešajte 1 odmerku prášku (53 g) v 300 ml vody. Konzumujte ihneď po tréningu. V netréningových dňoch užívajte ráno na lačný žalúdok.

Nutričné hodnoty a zloženie:

Množstvo v balení: 3000 g
Odporúčaná dávka: 53 g
Počet dávok v balení: 56

Nutričné hodnoty v jednej dávke: 53 g
Maltodextrín 36,5 g
Kreatín monohydrát 3,5 g
Kreatín hydrochlorid 1,5 g
Tri-kreatín malát 0,5 g
BCAA komplex 3g
   L-leucín 1,5 g
   L-izoleucín 0,75 g
   L-valín 0,75 g
SAA komplex 1 g
   L-glycín 431 mg
   L-alanín 425 mg
   L-serín 52,4 mg
L-alanín 0,5 g
L-glutamín 3g
Taurín 1 g
kyselina alfa-lipoová (ALA) 100 mg

Zloženie:
Maltodextrín, kreatín monohydrát, L-glutamín, BCAA komplex (L-leucín, L-izoleucín a L-valín), kreatín hydrochlorid, taurín, komplex aminokyselín (SAA: L-glycín, L-alanín, L-serín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-alanín, tri-kreatín malát, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), aróma, kyselina alfa-lipoová, farbivá (E104 * (1,2), E171 (3), E140 (4), E162 ( 5,6), E132 (7), E1635 (11), E160a (1,8,9,10)), sladidlo (sukralóza).
* Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Upozornenie:
Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte pri tehotenstve alebo dojčení.Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

No customer reviews for the moment.

Write a review

FA Cell Core 3kg Vodný melón

FA Cell Core 3kg Vodný melón

Cell z radu FA Core je mimoriadne vyspelý doplnok stravy obsahujúci najkvalitnejšie formy kreatínu, široké spektrum aminokyselín a kyselinu alfa-lipoovú (ALA). Zloženie Cell CORE bolo navrhnu

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty