Universal Animal Flex 44 sáčkov View larger

Universal Animal Flex 44 sáčkov

26,90 €

uni1245

Nový

Animal Flex 44 je kĺbová výživa, ktorá zásobuje kĺby dôležitými látkami, ako glukosamín (dva druhy), MSM a chondroitín, ktoré chránia tvoje kĺby, posilňujú a regenerujú chrupavky

Viac detailov

9 Kusy

1 až 5 dní

POPIS

Animal Flex 44 od spoločnosti Universal Nutrition sa stal dvojnásobným držiteľom ocenenia Suplement Awards. Každý balíček obsahuje pre vaše väzy, chrupavky a šľachy niekoľko podporných látok ako:

  • komplex látok, ktoré budujú väzy a pomáhajú obnovovať tkanivo chrupaviek,
  • zložky zlepšujúce hydratáciu a mazanie kĺbových puzdier, ktoré ich chránia a to najmä pri dvíhaní ťažkých váh,
  • komplex substancií znižujúcich bolestivosť a zápal kĺbov, a taktiež umožňujúcih rehabilitáciu kĺbov a väzov,
  • komplex minerálov, ktoré udržiavajú kosti v optimálnej kondícii.

PRE KOHO JE ANIMAL FLEX 44 URČENÝ ?

Tento produkt je určený najmä športovcom, kulturistom a powerlifterom, pretože pri týchto činnostiach sa najviac opotrebúvajú väzy, šľachy a chrupavky. Avšak, často ho užívajú aj ľudia, ktorí majú problémy s kĺbmi a väzivami.

Biochemici a dietológovia už v roku 1981 objavili, že balíčky naplnené kombináciou tabliet a toboliek, sú vynikajúcim systémom podávania doplnkov výživy. Samostatne oddelené balíčky zaručujú, že toto enormné množstvo účinných látok môžete prijať bez akýchkoľvek chýb a omylov. Ak ti ide o skutočne kvalitnú suplementáciu pre tvoje kĺby, je to rovnaká ako s ťažkým tréningom – v tomto prípade neexistuje iná možnosť.

 

V každom vrecúšku nájdeš množstvo jedinečných komplexov účinných látok, ktoré boli vytvorené pre zdravie kĺbov. Tajomstvo tohto doplnku výživy je ukryté vo farmaceutickej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou liečiv pre rôzne druhy ochorení spojených s pohybovým ústrojenstvom. Spoločnosť Universal preto objednala u týchto farmaceutických mágov vytvorenie najúčinnejšieho suplementu na ochranu a regeneráciu kĺbov športovcov. Výsledkom je dvojnásobne ocenený a účinný Animal Flex.

 

ZÁKLADNÉ VÝHODY PRODUKTU:

  • Extrémne posilňuje väzy, kĺby a šľachy,
  • v jednom balíčku Animal Flex je predurčená dávka na celý deň,
  • je vhodný pre silové športy, a taktiež pre tých, ktorí potrebujú podporu kĺbov a väzív,
  • odporúčame ho tiež tým, ktorí majú problémy s kĺbmi
  • držiteľ ocenení Suplement Awards- 1. miesto v kategórií najlepšia kĺbová výživa.

DÁVKOVANIE

Animal Flex odporúčame požiť 1 balíček denne. Obsah sa najlepšie vstrebe do tela, keď sa skonzumuje spolu s jedlomkedykoľvek v priebehu dňa, prípadne ho môžete zapiť 3 dcl vody.

 

ZLOŽENIE PRODUKTU ANIMAL FLEX

Žraločia chrupavka, karob ( rohovník), želatína, glycerín, sójový olej, čistená voda, stearát horečnatý, kyselina steárová

No customer reviews for the moment.

Write a review

Universal Animal Flex 44 sáčkov

Universal Animal Flex 44 sáčkov

Animal Flex 44 je kĺbová výživa, ktorá zásobuje kĺby dôležitými látkami, ako glukosamín (dva druhy), MSM a chondroitín, ktoré chránia tvoje kĺby, posilňujú a regenerujú chrupavky

Zobrazené produkty