• Novinka

Yohimbine HCL 100 kapsúl

24,90 €
S DPH

Yohimbine hydrochlorid (HCL), známy ako Yohimbe, je výťažok z afrických yohimbe – stromovej kôry. Ide o produkt, ktorý môžete ľahko kúpiť ako doplnok výživy.

Množstvo

Yohimbine hydrochlorid (HCL), známy ako Yohimbe, je výťažok z afrických yohimbe – stromovej kôry. Ide o produkt, ktorý môžete ľahko kúpiť ako doplnok výživy.

 

Výhody a očakávaný efekt:

  • vhodný aj pred tréningom
  • vhodný pre mužov aj ženy od 15 rokov
  • účinne spaľuje tuky
  • tlmí a znižuje hlad
  • zrýchľuje metabolizmus
  • pomáha pri tvarovaní postavy a v diétach

Yohimbe je atraktívny doplnok ako pre kulturistov tak aj pre necvičiacich v tom, že vám pomôže v troch kľúčových oblastiach. Je užitočný pre lepšiu napumpovanosť vo vašich svaloch pri posilňovaní, pomáha zbaviť sa telesného tuku a ako termogénny extender. Prínos pre kulturistiku je v tom, že pomáha podporovať lepšiu napumpovanosť vo vašich svaloch, rovnako ako dilatáciu periférnych ciev vo vašom tele. Tento preparát je tiež zvlášť účinný pri znižovaní telesného tuku rovnako ako u mužov, tak aj u žien.

Yohimbe pomáha predĺžiť účinnosť iných termogénnych doplnkov. Po nepretržitom používaní týchto produktov organizmus znižuje reguláciu beta-2 receptorov. Je ho vhodné použiť aj do PCT.

 

Nežiaduce účinky

Najčastejšie spojené s yohimbe sú nervozita, podráždenosť, tras končatín. Ak sa nežiaduce účinky neustupujú je potrebné znížiť dennú dávku až na polovicu a postupne zvyšovať dávku kým sa znovu nedostanete na doporučenú dennú dávku. Suplementácia nesmie presiahnuť viac ako 10 týždňov.

Odporúčané dávkovanie

Denná dávka sa stanovuje 0,2mg na kg ,čiže u 80 kg jedinca je to 16mg -20 mg denne .Alternatívne sa má dávka upraviť podľa pokynov lekára alebo odborníkov na výživu. Odporúčaná dávka 1-2 kapsúl spaľovača tuku bola úspešne testovaná s výsledkom zvýšeného spaľovania tukov - bez významných účinkov na kardiovaskulárne parametre, ako je krvný tlak alebo srdcová frekvencia.

Tento výživový doplnok je najúčinnejší, keď sa berie medzi jedlami.

3 položky