• Novinka

Tren-x 60 kapsúl

35,90 €
S DPH

Tren X je úplne nový recept, ktorý vám priniesla german pharma obsahujúca dve skvelé suroviny, ktoré vám umožnia získať všetko, čo potrebujete na získanie svalovej hmoty a pomáha spaľovať tuky vyššou rýchlosťou.

Množstvo

Hlavnou zložkou je Stanodrol (3-beta-hydroxyetioallocholan-17-one) Jedná sa o dvojstupňový konverzný prohormón, ktorý je metabolitom prirodzene sa vyskytujúceho metabolitu testosterónu DHT (dihydrotestosterón). Stanodrol je viac androgénny než anabolický, takže dosiahnete veľký vytvrdzovací účinok, zvýšenú silu a agresiu tréningu, pozitívne účinky na libodo a všeobecné blaho.

Ďalšou zložkou obsiahnutou v Tren X je 7-oxo (7-ketodehydroepiandrosterón) metabolit DHEA, ktorý nie je hormonálny. Poskytne vám všetky výhody dhea bez negatívnych vedľajších účinkov. 7-oxo pomáha urýchliť váš metabolizmus, čím zvyšuje termogenézu a zvyšuje aktivitu v štítnej žľaze podporujúc tukovú stratu, takže Tren X je ideálnou voľbou pre rekomprimovanie alebo pridanie do zásobníka, aby pomohol zvýšiť chudé zisky.

Funguje to skvele, ak je naplnené epistánom, ktoré obaja pracujú spoločne, aby získali čo najslabšie výnosy z vášho cyklu a pretože Tren X nie je metylovaný, môžete ho skladuť bez toho, aby ste už pridali negatívne účinky na pečeň.

AKO UŽÍVAŤ TREN X
Usmernenia pre cyklus:

Začiatočný 30-dňový cyklus: (1 fľaša)

30 dní

1 kapsula 2x denne  (celkovo 60 caps)

Podpora cyklu by sa mala vykonať súčasne

 

Pokročilé: (2 fľaše)

60 dní

1 kapsula 2x denne  (120 celkom)

Podpora cyklu by sa mala vykonať súčasne

Čo očakávať

Výnosy zo slabej hmoty

Zvýšená veľkosť a sila

Zrýchlené zotavenie

Kalenie efekt

Vyššia rýchlosť metabolizmu

Zvýšená termogenéza

Zvýšená aktivita štítnej žľazy

Zníženie hladín kortizolu

 

PO CYKLE JE POTREBNÉ UŽIŤ PCT

 

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

3 položky