• Novinka

Rad 140 60 kapsúl

46,90 €
S DPH

RAD140 je jedným z najnovších SARM a jeho cieľom je poskytnúť telu megadávku testosterónu bez negatívnych vedľajších účinkov, ktoré sprevádzajú užívanie steroidov.

Množstvo

German Pharmaceuticals RAD140 (Testolone) - 5 mg

Čo je RAD-140 a čo robí?

RAD-140 je SARM alebo selektívny modulátor androgénneho receptora, ktorý podporuje syntézu proteínov a androgénnu aktivitu. Bežne sa používa na zvýšenie sily a vytrvalosti, vďaka čomu je ideálny pre používateľov založených na výkone. Esteticky zmýšľajúci používatelia môžu chcieť uložiť RAD-140 do inej zmesi.

RAD-140 má v pomere 90: 1 anabolický a androgénny pomer v porovnaní so 100: 100 testosterónu. To znamená, že zatiaľ čo RAD-140 je takmer rovnako anabolický ako testosterón, nikde nie je ako androgénny. To je dobrá vec, pretože väčšina vedľajších účinkov testosterónu [je doplnková?] Je výsledkom jeho androgénnych účinkov.

Ukázalo sa tiež, že RAD-140 má väčší anabolický účinok ako testosterón s nižším androgénnym účinkom, čo má za následok väčšie prírastky svalov, ale menej vedľajších účinkov. V kombinácii s testosterónom RAD-140 zosilňuje anabolické účinky testosterónu a znižuje jeho androgénne účinky. To naznačuje, že RAD-140 môže zvýšiť hladinu testosterónu pri budovaní svalov, pričom je menej pravdepodobné, že spôsobí nežiaduce vedľajšie účinky, ako je zväčšenie prostaty.

Zaujímavé je, že RAD-140 sa študoval aj na neuroprotektívne účinky a existujú náznaky, že by mohol zabrániť smrti a poškodeniu mozgových a nervových buniek. Považuje sa za možnú liečbu Alzheimerovej choroby a neurodegeneratívnych chorôb.

Kto by mal užívať RAD-140?

Muži nad 21 rokov.

Anabolický pomer RAD-140 môže ovplyvniť produkciu testosterónu, preto neodporúčame ženám užívať túto zlúčeninu.

Neodporúčame RAD-140 pre osoby mladšie ako 21 rokov, pretože to môže brániť prirodzenej produkcii testosterónu a môže spôsobiť nežiaduce vedľajšie účinky, ako sú problémy s reprodukciou a problémy s návratom testosterónu späť na normálnu úroveň.

Ako si môžem vziať RAD-140?

Výskum je zmiešaný, ale odporúčame, aby väčšina používateľov užívala 10 - 25 mg RAD-140 denne, rozmiestnených po celý deň, aby pomohla zlúčenine zostať plne aktívnymi vo vašom systéme, aby ste získali všetky výhody. Zdá sa, že RAD-140 má účinok na dávku, čo znamená, že zvyšujúce sa dávky môžu zvyšovať jeho účinnosť.

Vyžaduje si RAD-140 podporu cyklu?

RAD-140 je nemetylovaný, takže štúdie naznačujú, že nevyžaduje podporu cyklu.

Na vysoké dávky a dlhé cykly však odporúčame šetrnú starostlivosť o cykly, napr. Pure Labs Milk Thistle.

Vyžaduje si RAD-140 terapiu po cykle?

Ak vykonávate cyklus RAD-140 menej ako 6 týždňov v 1 až 2 kapsulách denne, post cyklová terapia nie je povinná. Odporúčame vám však používať zosilňovač testosterónu.

Ak stohujete RAD-140 s inou zlúčeninou alebo pracujete s vyššou dávkou alebo s dlhším cyklom, odporúčame vám použiť pokročilý hormonálny regeneračný prostriedok.

 

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

3 položky