• Novinka

Megatren 60 kapsúl

36,90 €
S DPH

Zloženie dvoch  najlepších svetových zlúčenín Methylstenbolone a Trenavar, nemecká farmaceutická firma vám prináša MEGATREN!

Množstvo

Podrobný popis

MEGATREN je viaczložkový prohormón , obsahuje :

 

1) EPISTAN alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistane predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody. Výsledky užívania Epistane sa odlišujú v závislosti od dávkovania, skúseností, diéty a množstva iných faktorov. Vykazuje vysoký vplyv na nárast čistej svalovej hmoty pri súčasnom znížení množstva tuku. Je tiež výborný do viaczložkových PH cyklov. V dostupných materiáloch sa najčastejšie stretávame s hmotnostným prírastkom 7 – 8 kg v priebehu jedného cyklu, pričom tuk sa zredukoval o 1 – 3 %. V cykloch, kde bol epistane zakomponovaný s viacerými PH sa udáva nárast až 10 – 12 kg svalov. Sú to impozantné čísla. Epistane v sebe nenesie minimálne riziko negatívnych účinkov, takže je ideálny prohormón pre vás.  Dávkovanie:Jednotlivá denná dávka je 20 – 30 mg denne rozdelená do 2 – 3 dávok, konzumované spolu s jedlom obsahujúcim tuk, po dobu asi 4 – 6 týždňov. Pre začiatočníkov sa odporúča cyklus dlhý maximálne jeden mesiac. Pre náročnejších užívateľov je vhodné užívanie 40 mg po dobu celého cyklu. Pri kúpe produktu s obsahom epistane musíte mať na pamäti, že Epi má veľmi krátku životnosť. Je dobré ich ihneď po kúpe a otvorení balenia spotrebovať. 

2) Stanodrol (3-beta-hydroxyetioallocholan-17-one) Jedná sa o dvojstupňový konverzný prohormón, ktorý je metabolitom prirodzene sa vyskytujúceho metabolitu testosterónu DHT (dihydrotestosterón). Stanodrol je viac androgénny než anabolický, takže dosiahnete veľký vytvrdzovací účinok, zvýšenú silu a agresiu tréningu, pozitívne účinky na libodo a všeobecné blaho.

Dávkovanie : 

1 kapsula 2x denne 

PO CYKLE JE POTREBNÉ UŽIŤ PCT ( odporúčame ULTIMATE PCT od SWISS PHARMA)

 

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

3 položky