• Novinka

Epi Cat 60 kapsúl

38,90 €
S DPH

Rast svalov a odolnosť proti únave

Množstvo
Posledné kusy v sklade

EPICAT je vaša príležitosť otočiť genetické prepínače, aby sa z vás stal netvor. Netvor, ktorého by príroda nikdy nestvorila. Kráľom anabolickej džungle nie je steroid, nie je prohormón, a nie je ním dokonca ani HGH. Ak chcete skutočne obrovské svaly, bez toho aby ste zmenili prístup k strave a tréningu, odpoveďou na to je - genetická modifikácia. Ľudské telo má množstvo regulačných orgánov, ktoré sa zapínajú automaticky po celý život. Jedným z nich je myostatin. Ten reguluje, koľko svalov budete mať.

Veda

Kľúčovou zložkou produktu EPICAT je naša patentovaná zmes s obsahom epicatechinu, látky, ktorá sa prirodzene vyskytuje v kakaových bôboch a v komerčnej tmavej čokoláde. Epicatechin uvoľňuje follistatin a tým blokuje myostatin. Jeho blokovaním dostávajú svaly signál k rastu a vy sa budete cítiť ako nikdy predtým.

Prečo to nik nepoužil skôr?

723faa6b095226bd1b0b8ee2499b2c59f8acd2403a9ce24d_image.png

Hlavne preto, ži nik nechcel jesť kilogramy horkej čokolády denne, aby videl účinky. EPICAT je produkt obohatený o vysoko koncentrované zložky a o antioxidanty zeleného čaju pre zdravý mechanizmus rastu svalovej hmoty bez toho aby došlo k strate prirodzenej produkcie hormónov. Vyskúšajte to, ako ľahko môžete dosiahnuť extrémne svalnatú postavu.

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
BLS Epi Cat Proprietary Blend 1g*
Green Tea extract *
Epicatechins *
Ribe Fiber *
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: ryžová muka, želatína, magnézium stearát, kyselina steárová, oxid kremičitý

Dávkovanie:Určené ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne spolu s jedlom. Neprekračujte dennú dávku 2 kapsuly.

Varovanie:Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná, alebo dojčíte. Nepoužívajte ak máte problémy so srdcom, alebo vysoký krvný tlak. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

1 ks