• Novinka

Dust X 263 g

41,90 €
S DPH

Najvýbušnejšia predtréningovkana trhu!

Množstvo

Po ceste do posilky by si mal mať v hlave jediné – vyťažiť zo svojho tréningu proste maximum. A práve s týmto heslom prichádza Blackstone Labs a ich DUST X-DMHA!

Výhody:

  • najvýkonnejšia a najvýbušnejšia predtréningovka na trhu
  • šialené množstvo energie bez „crash“ efektu
  • extrémna sila
  • laserová pozornosť

Dust X – DMHA je najvýkonnejšia a najvýbušnejšia predtréningovka dostupná na súčasnom trhu, obsahuje balík účinných látok, medzi inými aj Citrulline Malate, Beta Alanine, Agmatine Sulfate či Dimethylaminoethanol, v presnom pomere tak, aby ich synergický účinok zabezpečil šialené množstvo energie, extrémnu silu, laserový focus a mega napumpovanie. Proste tak, aby sa vám z posilky nechcelo odísť!

Hardcore tréning si vyžaduje hardcore predtréningovku a tak je jedinou možnosťou Dust X-DMHA!

Chcem sa dozvedieť viac...

Dimethylaminoethanol zvyšuje kognitívne schopnosti, zlepšuje pamäť aj pozornosť tým, že rastie produkcia acetylcholínu (neurotransmiter spájaný s pamäťou a učením). Čím sú hodnoty acetylcholínu vyššie, tým je vyššia aj pozornosť, sústredenie a mind-muscle connection.

2-aminoisoheptane je agresívny psychostimulant, ktorý konkuruje aj DMAA. Známy je aj pod názvom DMHA, podporuje laserový focus, extrémnu energiu a maxiálny výkon.

Higenamine aktivuje reakciu „fight or flight“ (boj alebo útek) tým, že zvyšuje produkciu noradrenalínu. Dokáže extrémnym spôsobom spaľovať tuk apridáva „niečo navyše“, čo chýba v bežne dostupných pumpách.

*Daily Value (DV) not established

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 1 odmerku v 200-300ml vody. 30 minút pred tréningom. V netréningové dni užite ráno nalačno. Kvôli extrémnej účinnosti a sile sa odporúča začať dávkovanie s ½ odmerky.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size: 1 Scoop (10,5grams)
Servings Per Container: 25
Amount Per Serving DV%
Citrulline malate 2:1 4 g *
Beta Alanine 2,5 g *
Agmatine sulfate 1 g *
L-Tyrosine 1 g *
Dimethylaminoethanol 750 mg *
Phenylethylamine 500 mg *
Caffeine anhydrous 350 mg *
2-aminoisoheptane 150 mg *
Nelumbo necifera (standardized for higenamine) 75 mg *
Huperzine A (Huperzia serrata) (moss) 300 mcg *
Other Ingredients: Maltodextrin, Citric acid, Erythritol, Natual & artificial flavors, Sucralose, Sillicon dioxide.
3 položky