• Novinka

Paraburn 60 kapsúl

33,90 €
S DPH

Revolučný spaľovač tuku!

Množstvo

Poznáš to - súčasný trh je preplnený množstvom doplnkov, ktoré sľubujú brutálny úbytok tuku, v priebehu pár týždňov, avšk len máloktoré skutočne splnia svoj účel. Teda – až po kým nepriešiel Paraburn od Blackstone Labs!

Výhody:

  • revolučný spaľovač tuku
  • extrémny úbytok tuku
  • blokuje chuť do jedla

Paraburn je revolučný spaľovač tuku, ktorý stavil len na osvedčené zložky, ktoré extrémne urýchľuju proces spaľovania tuku, potláčajú chuť do jedla a zvyšujú energetický level do maximálnych výšin, a to všetko bez negatívnych vedľajších účinkov.

Každá dávka je podporená najnovším výskumom – presné množstvo kofeínu, ktorý zvýši energiu aj pozornosť so zlúčeninami, ktoré redukujú tuk či potláčajú chuť do jedla. To všetko dokáže len Paraburn od Blackstone Labs!

Chcem sa dozvedieť viac:

Kofeín je základ všetkých účinných spaľovačov tukov. Podporuje CNS, zvyšuje energiu, náladu a bdelosť, zároveň napomáha potláčať chuť do jedla a stimuluje lipolýzu.

Achyranthes Aspera, silná ajurvédska bylina, ponúka množstvo výhod tým, ktorí sa snažia rýchlo odbúravať tuk - zlepšuje funkciu štítnej žľazy, zvyšuje rýchlosť metabolizmu, znižuje tiež hladinu cukru v krvi a chuť do jedla.

Theobromín je xantínová molekula podobná kofeínu, ktorá stimuluje CNS, ale nie tak agresívne ako kofeín. Teobromín poskytuje hladkú a dlhotrvajúcu energiu a pomáha predchádzať akýmkoľvek nárazom spojeným s užívaním kofeínu. Zlepšuje tiež citlivosť na inzulín.

Kapsaicín, štipľavý alkaloid prítomný v paprike, bol dobre zdokumentovaný na zvýšenie výdaja energie, zvýšenie spaľovania tukov a inhibíciu hromadenia tuku.

*Daily Value (DV) not established

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 dávku ( 1-2 kapsule) 2x denne, cca 20 minút pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 4 kapsule denne.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size 1 Capsule
Servings Per Container 60
Amount Per Serving DV%
Caffeine Anhydrous 250 mg *
Achyranthes Aspera 100 mg *
Theobromine 50 mg *
Capsaicin 30 mg *
6 paradol 30 mg *
3,3, Diiodothyronine 100 mcg *
Other Ingredients: Gelatin (Capsules)
3 položky