• Novinka

LetroXT 60 tabliet

54,90 €
S DPH

Podpora hormonálneho systému!

Množstvo

Hon za výsledkami je, v súčasnosti, absolútne neúprosný - športovci vyvinú maximum úsilia na to, aby boli väčší, silnejší a rýchlejší. Výsledkom je síce dokonalý zjav tela, no hormonálna rovnováha je značne narušená. No moment, to bolo až dodnes – teraz prichádza totiž LetroXT od Blackstone Labs!

Výhody:

  • podpora prirodzených hladín mužských hormónov
  • prirodzená hladina testosterónu
  • obmedzenie zadržiavania vody

LetroXT je doplnok výživy zložený z látok, ktoré sú schopné eliminovať masívne narušenie homeostatického prostredia tela, ktoré primárne vzniká po užívaní rôznych doplnkoch výživy v kombinácii s intenzívnymi tréningami a nedostatočnou regeneráciou.

Je schopný obnoviť a zároveň podporiť hormonálnu rovnováhu, počas aj po agresívnych doplnkových cykloch, hodí sa však aj mimo cyklu, na podporu prirodzenej produkcie testosterónu, obmedzenie zadržiavanie vody a ďalších vedľajších účinkoch sprevádzajúcich používanie tvrdých doplnkov výživy.

Chcem sa dozvedieť viac...

Uvádza sa, že 3b-hydroxy-androsta-1,4,6-trién-17-ón pomáha znižovať biosyntézu estrogénu a podporuje prirodzenú produkciu dihydrotestosterónu a testosterónu, ktorý podporujú odbúravanie tukov a tvorbu svalov.

Metabolit 3b-hydroxy-androsta-4,6-dién-17-ónu ATD, ktorý pomáha obmedziť premenu testosterónu na estrogén, zároveň môže za väčšie prírastky svalovej hmoty a sily.

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 dávku (1 tabletu) ráno, následne užite 1 dávku (1 tabletu) večer. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 2 tablety denne.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size 1 Tablet
Servings Per Container 60
Amount Per Serving DV%

Proprietary Anabolic & PCT Blend

(3b-hydroxy-androsta-1,4,6-triene-17-one, 3b-hydroxy-androsta 4,6-diene-17-one)

Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Phosphatidylcholine 75%, Hydroxypropyl Beta Cyclodextrin, Medium Chain Triglycerides, Phytosterols, Magnesium Stearate, Sillica.
3 položky