• Novinka

Halo elite 90 tabliet

41,90 €
S DPH

Rastlinný anabolizér!

Množstvo

Objav silný rastlinný anabolizmus s Halo Elite od Blackstone Labs!

Výhody:

  • svalový rozvoj
  • hustota kostí
  • zvýšenie libida
  • prírodné zloženie

Halo Elite je rastlinný androgénom alebo tiež fytoandrogénom - látka produkovaná rastlinami s podobnými (častokrát ešte silnejšími) účinkami ako má samotný testosterón. Nuž a práve to je hormón, ktorý robí muža mužom – môže za vývoj všetkých mužských charakteristík od hrúbky hlasu, cez ochlpenie až po väčšie svalové prírastky. Suplementovať sa dá aj umelo, ale skúšal si už prírodnejšiu formu?

Blackstone Labs objavila v rastlinách Eucommia ulmoides androgén, ktorý podporuje objemný svalový rozvoj, hustotu kostí aj zvýšenie libida. Tak objav silu prírodu – skús Halo Elite od Blackstone Labs!

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 dávku (3 tablety) 30-40 minút pred tréningom. V netréningové dni užite 1 dávku (3 tablety) po obede. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 3 tablety denne.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size 3 Tablets
Servings Per Container 30
Amount Per Serving DV%
Eucommia Ulmoides 100:1 Extract (bark) 900 mg *
Other Ingredients: Microcrystalline Celluose, Phosphadityl Choline 75%, Medium Chain Triglycerides, Hydroxypropyl Beta Cyclodextrin, Phytosterols, Magnesium Stearate, Silica, FD&C Green #3.
3 položky