• Novinka

Brutal-4ce 60 tabliet

63,90 €
S DPH

Brutálny anabolizmus!

Množstvo

Naberanie svalstva nie je vôbec ľahké - vyžaduje si to roky tvrdého tréningu, dôsledného stravovania a poctivej regenerácie. Ale vieš ty čo? Dnes už nie! Prichádza totiž Brutal 4CE od Blackstone Labs!

Výhody:

  • brutálny anabolizmus
  • objemná a čistá svalová hmota
  • extrémna sila
  • vyššia hladina testosterónu

Brutal 4CE je brutálny anabolizér vyskladaný z aktívnych látok novej generácie, určený všetkým, ktorí sa v krátkom čase snažia nabrať čistú svalovú hmotu, vybudovať silu či zvýšiť hladiny testosterónu.

Kľúčovou zložkou produktu je 4-DHEA, ktorý napáda svaly pomocou troch vysoko účinných foriem 4-DHEA. 4-DHEA prechádza dvojstupňovou premenou - začína androstendiolom a končí ako testosterón - konečný anabolický hormón pre brutálny objem a ešte väčšiu silu.

Problém so zlúčeninou 4-DHEA v iných produktoch, je zlá biologická dostupnosť – na dosiahnutie minimálnej účinnosti je nutné skonzumovať jej obrovské množstvo, čo však následne vystavuje užívateľa zvýšenému riziku výskytu nežiaducich účinkov. Práve tomu sa team Blackstone Labs snažil vyhnúť a vytvorili BrutalC4 so zvýšenou účinnosťou, menším rizikom, brutálnymi svalovými prírastkami!

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 dávku (1 tabletu) 2x denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 2 tablety denne.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size 1 Tablet
Servings Per Container 60
Amount Per Serving DV%

4-DHEA Blend

4 androstene-3b-ol, 17-one,

4 androstene-3b-ol, 17-one Undecanoate,

4 androstene-3b-ol, 17-one Caprylate

65 mg *
Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Phosphatidylcholine, Hydroxypropyl-beta-cyclodextrin (HPβCD), Phytosterol, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Starch, Titanium Dioxide, Sillica, FD&C Blue #1.
3 položky