• Novinka

Adrenal-care 120 tabliet

41,90 €
S DPH

Podpora hormónov nadobličiek!

Množstvo

Nadobličky majú v tele človeka vedúcu úlohu – regulujú metabolizmus, spánok, zvládanie stresu či dokonca sústredenie. K ich preťaženiu dochádza vtedy, keď je úroveň stresu ďalej neúnosná, čo následne negatívne ovplyvní všetky orgánové systémy. Ale vieš čo? Od teraz už nie! Prichádza Adrenal Care od Blackstone Labs!

Výhody:

  • podpora funckií nadobličiek
  • syntéza hormónov nadobličiek a produkcia energie
  • zvládanie stresu

Adrenal Care tvorí formula účinných a veľmi silných látok s optimálnou vstrebateľnosťou, ktoré ti napomôžu nielenže zvládať stres, ale zároveň podporia regeneráciu a zdravie nadobličiek, ktoré je následne kľúčové pri správnej funkcii metabolizmu, spánku, sústredenia a dokonca aj produkcii energie.

Skrátka a jasne, v dnešnej dobe sa stresu nevyhneš, a tak si zdravie nadobličiek musíš chrániť a presne na to bol vyvinutý Adrenal Care!

*Percent Daily Values (DV) are Based on a 2,000 calorie diet.

**Daily Value (DV) not established

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 dávku (2 kapsule) 2x denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 4 tablety denne. Suplementujte po dobu 30 dní.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Serving Size 2 Tablets
Servings Per Container 60
Amount Per Serving DV%
Zinc 30 mg 200%*
Inositol hexanicotinate 750 mg **
DMAE (dimethylaminoethanol) 750 mg **
Bovine adrenal gland extract 500 mg **
Magnesium glycinate 300 mg **
Glycyrrhetinic acid (licorice extract) 200 mg **
Korean ginseng (1% eleutherosides) 100 mg **
Huperzine A (Huperzia serrata) (moss) 300 mcg **
Other Ingredients: Microcrystalline cellulose, Dextrose, Sodium starch glycolate, Stearic acid, Magnesium stearate, Sillica.

3 položky