• Novinka

Recomp-rx 120 kapsúl

41,90 €
S DPH

Buduj svaly a zároveň spaľuj tuk!

Množstvo

Budovanie svalstva a zároveň spaľovanie tuku je viditeľné najmä u cvičencov, ktorí s posilkou práve začínajú. Neskôr je to možné tiež, no len vo veľmi obmedzenej miere a vyžaduje si to nekonečné cykly naberania a následného rysovania. Skrátka a jasne – všetko si treba poctivo odmakať. Čo ak však existuje doplnok, ktorý ti k výsledkom výrazným spôsobom dopomôže? Je ním RecompRX od Blackstone Labs!

Výhody:

  • budovanie svalovej hmoty
  • spaľovanie tuku
  • vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých cvičencov

RECOMP RX je prvý a jediný doplnok, ktorý umožňuje komukoľvek, bez ohľadu na skúsenosti, budovať kvalitné svalstvo a zároveň spaľovať prebytočný tuk, čo sú procesy viditeľné najmä u tých, ktorí s posilkou práve začínajú. Hoci ich je možné sledovať aj neskôr, trvá to omnoho dlhšie a nie vždy je cesta naturálna - avšak tomu je od teraz koniec!

Použitá formula doplnku výživy RECOMP RX dokáže v priebehu niekoľkých týždňov vybudovať objemné množstvo svalovej hmoty za súčasného rapídneho úbytku telesného tuku, a to všetko len za pomoci prírodných látok!

Chcem vedieť viac...

Kyselina ursolová dokáže zabrániť strate svalov (katabolizmu) a podporiť svalovú hypertrofiu. Okrem toho stimuluje aktivitu kostrového svalstva, ktorá následne stimuluje rast svalov a dokáže znižovať prírastok telesného tuku.

Banaba Leaf obsahuje kyselinu korosolovú a skutočne pozoruhodnú zlúčeninu, ktorá zlepšuje vlastnosti glukózy v organizme. Početné štúdie ukázali, že extrakty z banaba nielen zlepšujú transport glukózy, ale tiež zvyšujú citlivosť na inzulín, čo znamená, že všetky skonzumované sacharidy budú pracovať v prospech nárastu svalstva a nie tuku.

*Percent Daily Values (DV) are Based on 2,000 calorie diet

**Daily Value (DV) Not Establihed

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 kapsulu 3x denne s jedlom. Užívajte 6 týždňov, po ktorých nasleduje prestávka 2 týždne. Cyklus následne opakujte.

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Supplement Facts
Servings Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 120
Amount Per Serving

RECOMP RX® Fat for Muscle Matrix

Rosmarinus Officinalis Extract (leaves) and Loquat extract (fruit) (providing Ursolic Acid, Oleanolic Acid) (Standardized to Ursolic Acid Per Serving: 125mg)

500mg

Banaba Leaf Extract (Lagerstroemia speciosa)

(standardized to 2% corosolic acid)

60 mg
Other Ingredients: Gelatin, LipoAbsorb Matrix: Phospholipids from NON-GMO Soy Lecithin: Phosphatidylcholine, Lysophosphatidylcholine, Phosphatidylethanoleamine, Phosphatidylinositol and Phosphatidylserine in caprylic/capric triglycerides, Medium Chain Triglycerides, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Linoleic and Linolenic Acids, Microcrystalline Cellulose, Carboxymethylstarch Sodium Salt, Labrasol, Poly ethylene Glycol, Colloidal Silica Anhydrous, Magnesium Stearate.
3 položky