• Novinka

RAZORDROL 60caps

49,90 €
S DPH

Zlepšenie sily a celkovej zdatnosti

Množstvo

Razardrol predstavuje silné spojenie dvoch účinných zložiek ato s jediným cieľom – brutálny rast svalov. 

  • Extrémny rast svalov
  • Rýchlejšia regenerácia
  • Zlepšenie sily a celkovej zdatnosti
  • Absolútne bez negatívnych vedľajších účinkov

Razordrol od firmy UG-Pharma je veľmi efektívna formula pre rast čistých svalov a zvýšenie sily.

Hexadron predstavuje novú generáciu legálnych androgénov, nesmierne účinných, čistých a nemethylovaných, Predstavuje všetko, čo potrebujete k dosiahnutiu vašich cieľov.

Silný anabolický vzorec s pomerom 300 (anabolicky-androgénny) vs. testosterón. Razordrol nemožno previesť na estrogén, je imúnny voči účinkom aromatázy. Pokiaľ ide o výsledky, 6-chlórové zlúčeniny sú viac androgénne ako je M1, 4ADD a Halodrol. H hľadiska toxicity je táto zlúčenina absolútne bezpečná.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Užívajte jednu kapsulu dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dávku 2 kapsuly v priebehu 24 hodín. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s pravidelným cvičením a vyváženou stravou. Po skončenú užívania odporúčame nasadiť Arimi-T. Pre maximalizáciu výsledkov odporúčame kombináciu s Demonize, Eshred, Sentinel, Vengance, Savage a Decimate Je len na vás, akú kombináciu si zvolíte.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a tiež maximálnu dobu užívania (4 týždne). Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Razordrol
1.týždeň 2 kapsuly denne
2.týždeň 2 kapsuly denne
3.týždeň 2 kapsuly denne
4.týždeň 2 kapsuly denne
PCT-Arimit ,alebo PCT
5.týždeň 3 kapsuly denne
6.týždeň 3 kapsuly denne
7.týždeň 3 kapsuly denne
8.týždeň 3 kapsuly denne
Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1kaps.
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
(HEXADRONE) 30mg*
TRENAVAR) 15mg*
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: stearát horečnatý, ryžová múka.
5 položky