• Novinka

HYDRA 60caps

56,90 €
S DPH

Nenápadný produkt s účinkami, ktoré v sebe nemajú ani niektoré viaczložkové produkty.

Množstvo

Nenápadný produkt s účinkami, ktoré v sebe nemajú ani niektoré viaczložkové produkty. Vyskúšajte jeho silu už dnes, pretože už zajtra môžete vidieť ako vám budú rásť svaly pred očami!

Produkt HYDRA od firmy Upharma je jedným z najobľúbenejších prohormónových (ďalej len PH) produktov, ktorý môžete nájsť na trhu. Je vhodný ako PH prvej voľby, výrazne benefity v podobe rastu čistej svalovej hmoty prináša aj skúsenejším užívateľom PH.

Množstvo pozitívnych výsledkov vedeckých štúdií a najmä reálne výsledky ľudí predurčujú produkt HYDRA na pomyselné prvé miesto v tejto kategórii. Vďaka tomuto produktu zažijete aké to je vybudovať masívne svaly zvečera do rána.

Užívatelia potvrdzujú, že sa im v jednom cykle trvajúcom 4 – 6 týždňov podarilo nabrať až 5 kg svalov. Keďže HYDRA nedisponuje schopnosťou zadržiavať vodu, jedná sa o čisté svaly. Za zmienku stojí tiež skutočnosť, že počas užívania tohto produktu budú vaše svaly naplnené krvou do prasknutia! Čo sa skrýva za týmito skvelými vlastnosťami?

Prohormony výrazne zvyšujú syntézu svalových bielkovín.. Preto odporúčame PH kombinovať jednak navzájom (pre synergický efekt), jednak s bielkovinovými suplementmi ako sú proteíny a aminokyseliny.

Biologický polčas rozpadu je na úrovni 16 hodín.

de03864baad4048f4c97abfe88a2a83be71d352f4b08c355_image.png

Výsledky HYDRY sú impozantné. Užívatelia udávajú zisk až 5 kg v jednom cykle a tento prírastok je udržateľný aj po vysadení. Počas tréningu je dosahovaná rýchlejšia a veľmi masívna prekrvenosť precvičovaných svalov, čo má okrem vizuálneho efektu aj benefit v podobe zvýšeného transportu živín v týchto oblastiach.

Efektívny, rokmi overený prohormón pre maximálny rast čistých svalov a extrémne napumpovanie! 

  • Rast čistých svalov
  • Vhodný pre začiatočníkov
  • Nulová aromatizácia
  • Zvýšenie hladiny TST
  • Lepšia odolnosť svalov počas tréningu

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1kaps.
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
Hydra Blend: 50mg*
4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol (HALODROL)
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: stearát horečnatý, ryžová múka.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Odporúčaná dávka je 50 – 100 mg denne, jedna kapsula ráno a večer po jedle. Optimálna dávka pre začiatočníkov je 50 mg (1 kapsula večer). Doba užívania je 4 – 6 týždňov. Po skončení užívania odporúčame nasadiť Arimit.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

5 položky