• Novinka

Chimaera-60 kapsúl

44,90 €
S DPH

Redukcia podkožného tuku

Množstvo

Predstavte si produkt na chudnutie, ktorý je extrémne účinný a zároveň extrémne rýchly v pôsobení na redukciu podkožného tuku. Veľa výrobcov garantuje výsledky svojich výrobkov, no v skutočnosti sa len jedná o marketingovú hru. My sme iní ako konkurencia. Pre nás sú dôležité výsledky a vaša spokojnosť. Spaľovač tuku Chimaera vás o tom presvedčí!

Schudnúť, vyrysovať alebo sa len dostať do letnej formy je cieľom veľkého množstva ľudí. Dokonca sa zdá, že ich je viac než tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu. Pokiaľ je vašim cieľom redukcia telesnej hmotnosti, produkty z kategórie spaľovačov tuku sú skvelou voľbou, no musíte si uvedomiť, že bez kvalitnej a vyváženej stravy to jednoducho nepôjde, Nie nadarmo strava tvorí až 60% úspechu. My vám dáme pár rád, čo by ste mali konzumovať, aby peniaze investované do produktu Chimaera boli dobrou investíciou.

Vhodné potraviny:

3439461dcee007994323b16261aad909edf1b9d02bd675d2_image.png

Bielkovinykuracie, morčacie, hovädzie mäso, ryby (treska, losos, tilapia, tuniak), vaječné bielka, proteínové preparáty s minimálnym obsahom bielkovín 70%, občas odtučnený tvaroh alebo syr cottage.

Bielkoviny majú v redukcii hmotnosti jednu z najdôležitejších pozícií. Sú stavebnou látkou a chránia svaly pred katabolizmom. V obdobiach predsúťažnej prípravy ich športovci navyšujú až na hodnotu 3 g na jeden kg telesnej hmotnosti. Chudnúť a konzumovať minimum bielkovín je ako chcieť prejsť autom 100 km bez benzínu. Ak budete úmyselne hladovať v domnení, že vám to pomôže rýchlejšie schudnúť, ste na veľkom omyle. Z váhy môžete ísť dolu, ale budete spaľovať svalovú hmotu a tuk vám zostane. Výsledok takéhoto chudnutia je zdeformovaná postava, ktorá vyzerá ešte horšie ako na začiatku.

5393255ad462e57cbf7cd78e0943b9707739e2058f23bcd8_image.png

Sacharidy–ovsené vločky, ryža, zemiaky, výnimočne ovocie a celozrnné pečivo

Sacharidy sú hlavnou energetickou zložkou stravy. Ani nie tak z tuku, ako z prebytku sacharidov v strave sú ľudia obézni. Vedieť si množstvo sacharidov prijatých zo stravy regulovať je kľúčom k úspechu v procese chudnutia. Jednoducho povedané, svoj denný príjem si spočítajte. Pokiaľ chudnete, množstvo denného príjmu udržujte, ak sa chudnutie zastaví, sacharidy redukujte. Na manipulácii sacharidov je postavená tiež metóda sacharidových vĺn. Optimálne množstvo na začiatok diétneho programu sú 4 – 6 g sacharidov na jeden kilogram hmotnosti.

 

Tuky– vlašské orechy, para orechy, lieskovce, mandle, arašidy, losos, olivový olej

Aj napriek tomu, že ľudia o tukoch hovoria, že sú zlé, aj v procese chudnutia majú svoje nezastupiteľné miesto. Treba si vybrať tie správne. Tuky vám dodajú energiu, silu a nezanedbateľný je aj vplyv na sekréciu dôležitých hormónov, napr. testosterónu.

Zložky produktu Chimaera:

fcb906eb4e6a0424e3683e9c8806fdc754b49e95af003c36_image.png

Kofeín– veľmi často sa vyskytuje v rôznych prípravkoch na podporu chudnutia, ktoré sú veľmi obľúbené. Kofeín patrí s mnohými ďalšími prírodnými látkami do skupiny látok označovaných ako alkaloidy.

Alkaloidy sa v prevažnej väčšine vyskytujú v rastlinách. Kofeín chemickou štruktúrou patrí do skupiny purínových derivátov xantínu, kam okrem neho patria ešte látka teobromín (rastlina Theobroma cacao)alebo tiež látka teofilínu, Svoje významné miesto si kofeín právom vyslúžil a to hneď z niekoľkých dôvodov:

  • Pôsobí stimulačne
  • Zlepšuje koncentráciu a „nabudenie“
  • Zlepšuje a predlžuje športový výkon
  • Tlmí svalovú bolesť
  • Napomáha spaľovaniu tuku (zvýšenie termogenézy)

Štúdie ukazujú, že kofeín má vplyv na potlačenie únavy a výrazným spôsobom dokáže aktivovať psychiku človeka. Prispieva k uvoľňovaniu glykogénu z pečene a zrýchľuje metabolizmus tukov. Preukázateľne tiež zrýchľuje regeneráciu po telesnom výkone. Ak ste zvyknutý dať si šálku kávy hodinu pred tréningom, robíte dobre. Niekoľko vedeckých štúdií preukázalo, že aplikácia kofeínu pred aktivitou zlepší celkový výkon.

Yohimbín– predstavuje látku, ktorá sa v tradičnej východnej medicíne využíva už stovky rokov. Jeho kôru, používajú kmene ako tradičné afrodiziakum liečiace poruchy erektilnej dysfunkcie. Často sa tiež používa pri magických obradoch a významných udalostiach - najmä pri svadbách, kedy je jej užitie konečným potvrdením manželského zväzku. Svoje silné postavenie vo svete doplnkov výživy si získal vďaka svojej schopnosti synergického efektu s ostatnými zložkami produktov. Jednoducho doplnky výživy, do ktorých je zakomponovaný yohimbín zaručene fungujú.

Extrakt z kôry chráni tepny a cievy od upchania, čo pomáha prevencii pred infarktom. Ako afrodiziakum ho môžu užívať ako muži, tak aj ženy. Štúdie potvrdili aj jeho antioxidačné účinky.

U silových športovcov spôsobuje špecifický stav tzv. neopísateľnej radosti z cvičenia. Yohimbín selektívne blokuje presynaptické aj postsynaptické alfa-2 adrenoceptory. Presynaptickou blokádou v CNS zvyšuje hladinu katecholamínov v mozgu a ovplyvňuje hladinu serotonínu. Má antidepresívny účinok a celkovo povzbudivý efekt.

1-[1-(4-chlorophenyl)cyclobutyl]-N,N,3-trimethylbutan-1-amine hydrate hydrochloride– alebo tiež sibutramine je látka, ktorá sa od 80. rokov využíva pri liečbe obezity, ako „potlačovač“ chuti do jedla. V roku 1997 ho schválili v USA pre prekvapujúce výsledky pri liečbe obezity. Skladá sa z dvoch látok:

Norepinephrin- dostáva telo do stresu, a tým tlačí na odbúravanie tuku

Serotonínmá upokojujúce vlastnosti a potláča chuť do jedla

Sibutramine je účinným pomocníkom v liečbe obezity u pacientov, ktorých BMI (body mass index)je 30. Pôsobí v mozgu, kde znižuje pocit hladu a zvyšuje pocit nasýtenia (nepotláča však chuť do jedla).Za zmienku určite stojí aj jeho pozitívny vplyv na energetický výdaj.

Najlepšie výsledky sú dosahované v kombinácii s diétnou stravou a zvýšeným telesným výkonom. Nemá návykové ani psychostimulačné účinky.

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
CHIMAREA Proprietary blend 245mg*
Caffeine
Yohimbine
1-[1-(4-chlorophenyl)cyclobutyl]-N,N,3-trimethylbutan-1-amine hydrate hydrochloride
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: stearan horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý

Dávkovanie:

Užívajte ako doplnok výživy. Užívajte 1 – 3 kapsuly denne vždy na prázdny žalúdok. Zapite dostatočným množstvom vody. Z dôvodu extrémnej sily neužívajte po piatej hodine večer. Pokiaľ je vašim cieľom redukcia hmotnosti alebo vyrysovanie svalstva, odporúčame užívať s nasledujúcimi produktmi: Eshred,Tren6,Vengeance, alebo Viking. Vhodné kombinovať so všetkými produktmi z kategórií naberanie čistých svalova budovanie objemu.

UPOZORNENIE

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte nejakým zdravotným problémom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Pre určenie tolerancie na jednotlivé zložky začnite s dávkou 1 kapsula denne a postupne pridávajte až na tri. Pri vysokých dávkach môže byť vyvolaná úzkosť. Chimaera by nemali konzumovať ľudia s nízkym a vysokým krvným tlakom, s ochoreniami srdca, s poruchami obličiek a pečeňou.

Ak pocítite vedľajšie účinky ako potenie, búšenie srdca, bolesti brucha, závrate, slabosť, alebo rapídny pokles tlaku ihneď prestaňte s užívaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nekombinujte s inými produktmi obsahujúcimi kofeín!!!

5 položky