• Novinka

Decimate eca 90 kapsúl

46,90 €
S DPH

Najsilnejší produkt na spaľovanie tukov

Množstvo

Za tými najväčšími výsledkami najčastejšie stoja tie najjednoduchšie veci. Jednoduché, ale overené rokmi vedeckých štúdií a veľkým množstvom spokojných klientov. Prívlastok veľký by si jednoznačne zaslúžil aj produkt Decimate eca, ktorý patrí medzi najsilnejšie produkty na spaľovanie tukov, ktorý máte k dispozícii.

Ak by sme sa zamysleli nad tým, čo je cieľom ľudí, ktorí sa venujú posilňovaniu a fitnes zistili by sme, že veľká skupina ľudí chce nabrať svalovú hmotu, druhá veľká skupina ľudí a sem môžeme zaradiť aj ženy, túži byť štíhla. Túžba byť chudým v posledných rokoch nie je ani tak estetickou záležitosťou, ale skôr záležitosťou zdravia. Obezita patrí medzi civilizačné choroby, ktoré majú na svedomí tisícky mŕtvych ľudí každý deň. 

85131f6297b5680bd28d23116f68a372504ac12a84df85aa_image.png

Decimate eca patrí k tomu najlepšiemu v kategórií spaľovačov tuku. Garantujeme vám, že tak jedinečný, tak silný a tak účinný produkt nikde inde nenájdete. Kľúčom k úspechu je dlhoročný výskum tých najúčinnejších zložiek, ktoré sa rokmi osvedčili v boji proti tuku. Underground Pharm ako jediná firma na trhu zohľadňuje synergické účinky jednotlivých zložiek. Silu teda nedostávate len v jednotlivých zložkách, ale ich účinnosť je zvýšená vďaka precíznemu zloženiu a nadávkovaniu ďalších účinných látok v produkte.

Okrem toho, že zvýšené množstvo tuku v tele negatívne vplýva na zdravie človeka, sú kategórie športov, kde sa športovci snažia zredukovať telesný tuk na minimum. Tým športom je kulturistika a pre mnohých športových odborníkov jeden z najtvrdších a najťažších športov na svete. Kulturisti majú svoju prípravu rozčlenenú do niekoľkých fáz (regeneračné obdobie, silové obdobie, objemové obdobie a obdobie zhadzovania tuku, tzv. rysovacie obdobie).

Rysovacie obdobie, je aj obdobím pred súťažou. Kulturista nabieha na špeciálny výživový program, ktorý by mal pri ideálnej konštelácii vyvrcholiť práve výbornou formou v deň súťaže. Telo sa dostáva do kalorického deficitu čo znamená, že príjem energie je nižší, než jej výdaj. Veľakrát sa stáva, že aj napriek disciplíne a veľkej snahe sa športovcom nedarí dosahovať vytýčené ciele. Vtedy prichádzajú na rad špeciálne výživové doplnky, ktoré stimulujú telo posúvať sa správnym smerom.

Decimate eca – Underground Pharma je produkt určený pre rekreačných cvičencov, rovnako tak aj pre vrcholových športovcov. Jeho sila je ukrytá v jednotlivých zložkách, ktoré si teraz predstavíme:

0025f4490527ac6f53fbd80e2dec19864b844021e8d2b817_image.png

N-Acetyl-L-tyrozín– patrí medzi neesenciálne aminokyseliny, teda tie, ktoré si telo dokáže vyprodukovať samo a to jedine v prípade, ak je v tele dostatok fenylalanínu – prekurzor tyrozínu a enzýmov podieľajúcich sa na premene fenylalanínu na tyrozín. Tyrozín nájdete v nasledujúcich potravinách:mandle, banány, mliečne výrobky, avokádo, fazuľa a sezamové semená.

 

Tyrozín je do doplnkov výživy pridávaný najmä z dôvodu jeho pozitívneho pôsobenia na mentálnu bdelosť a na odďaľovanie duševnej a fyzickej únavy po náročnom športovom výkone. Významným javom je aj navodzovanie pocitu pohody, čo v období zníženého kalorického príjmu nie je vôbec na škodu.

Výhody užívania tyrozínu:

 • je prekurzorom dopamínu a noradrenalínu (neurotransmitérov, ktoré regulujú duševné stavy)
 • zlepšuje náladu, psychickú odolnosť a pocit pohody
 • je potrebný pri vytváraní hormónov tyroxínu a trijodtyronínu
 • znižuje chuť do jedla
 • zlepšuje činnosť hypofýzy, štítnej žľazy a nadobličiek
 • priaznivo pôsobí pri znižovaní stresu a pri liečbe závislosti na drogách

Kofeín- patrí medzi najznámejšie a najrozšírenejšie stimulanty, ktoré sa tešia obľube nielen športovcov, ale aj ľudí s hektickým spôsobom života. Najviac sa ho nachádza v káve, čaji alebo čokoláde. V niektorých prípravkoch figuruje kofeín ako samostatná zložka. Veľmi často sa vyskytuje v rôznych prípravkoch na podporu chudnutia, ktoré sú veľmi obľúbené. Kofeín patrí s mnohými ďalšími prírodnými látkami do skupiny látok označovaných ako alkaloidy.

Alkaloidy sa v prevažnej väčšine vyskytujú v rastlinách, veľmi zriedkavo v telách živočíchov. Sú to dusíkaté látky zásaditého charakteru. Rada z nich je veľmi dôležitá v lekárstve a farmácii pre svoj veľmi silný. Alkaloid kofeín chemicky patrí do skupiny purínových derivátov xantínu, kam okrem neho patria ešte látka teobromín (rastlina Theobroma cacao)alebo tiež látka teofilínu, ktorá sa vyskytuje len v liekoch a pomáha uvoľňovať svalstvo priedušiek.

Kofeín je najviac známy pre svoj stimulujúci účinok na nervovú sústavu:

 • zvyšuje pozornosť
 • odstraňuje únavu
 • v určitej miere vyvoláva eufóriu

Spolu s inými zložkami tvorí účinné zlúčeniny, ktoré napomáhajú pri redukcii telesného tuku.

Ma Huang Extract– je to rastlina, ktorá sa v Oriente na liečebné účinky používa už tisícky rokov. Hlavnou účinnou látkou je pseudoefedrín, ktorý je v ľudskom tele konvertovaný na efedrín.

Preudoefedrín je účinkami na rovnakej úrovni ako efedrín. Má stimulačné a tonizačné vlastnosti. Vedecké výskumy taktiež preukázali silné termogénne (zvyšovanie teploty)účinky. Dokáže výšiť telesnú teplotu až o jeden stupeň, čo má vysoký vplyv na znižovanie tuku bez úbytku svalovej hmoty. Efedrín je v medicíne využívaný ako súčasť liekov na liečbu astmy a niektorých chorôb dýchacej sústavy.

White Willow Bark– alebo tiež kôra z bielej vŕby. Aktívne látky v tejto drevine sa nazývajú saliciláty. Práve kvôli nim je vŕba, ale aj iné rastliny, ktoré ich obsahujú, roky využívané na terapeutické účely.

Výhody užívania vŕby bielej:

 • Pomáha pri zápaloch šliach, kĺbov zubov alebo nervov
 • Navodzuje pocit pohody a upokojenia
 • Odvar pomáha pri vylučovaní
 • V kombinácii s inými látkami výrazným spôsobom zvyšuje účinky spaľovania tuku

ad558681f66597a9922f35baa1078516a327ce19cef522d0_image.png

Acylpyrín je v podstate vynálezom vŕby bielej. Syntetická kyselina acetylsalicylová, acylpyrín, má rovnaké zloženie ako prírodný salicín, obsiahnutý vo vŕbovej kôre. Prírodný komplex látok však vždy pôsobí ucelenejšie, než jednotlivé izolované zložky. Preto má vŕbová kôra vo fytoterapii veľký význam aj dnes.

1,3-DimethylamylamineHCL– alebo tiež DMAA je veľmi populárny a veľmi silný stimulant centrálnej nervovej sústavy, ktorú poskytuje eufóriu, lepšiu náladu, intenzívny nával energie, adrenalínu a mentálnej sviežosti.

 

Čistá DMAA poskytuje zvýšenie energetických úrovní trvajúcich 3 – 5 hodín. Je preto obľúbenou látkou športovcov, študentov a aktívnych ľudí.

Benefity užívania:

 • Zlepšuje koncentráciu a dodáva prirodzenú energiu
 • Zvyšuje duševnú bdelosť a bojuje proti únave
 • Zrýchľuje metabolizmus a napomáha pri chudnutí

DMAA je zvlášť vyhľadávaná u silových športovcov. Vzhľadom na schopnosť zvyšovať energetické úrovne, je to vynikajúca podpora k tréningu. Môžete trénovať intenzívne od začiatku až dokonca!

Vinpocetine- je látka, ktorá patrí medzi psychostimulačné medikamenty. Jej účinnou látkou je prakticky rovnomenná zlúčenina Vinpocetín.

Vinpocetín má pomerne komplexné účinky, rozširuje krvné cievy, zlepšuje prekrvenie mozgu a zvyšuje spotrebu kyslíka mozgovým tkanivom. Predpokladá sa aj pozitívny vplyv na sústavu neuromediátorov (zlúčeniny v nervovom systéme prenášajúce nervové vzruchy).

133a11b9989472d735e1df9eec3487e50a1a81933d035e66_predpoo.jpg

Účinky vinpocetínu:

 • Posilňuje mozgový metabolizmus
 • Predstavuje selektívny mozgový vazodilatátor (rozširuje cievy)
 • Vylepšuje vychytávanie kyslíka a glukózy z krvi mozgovými neurónmi a následnú ATP syntézu vo vnútri neurónov
 • Redukuje úmrtnosť buniek v časti mozgu postihnutého zlým krvným zásobením

Evodia extract- je už viac ako 2000 rokov neoddeliteľnou súčasťou tradičnej čínskej medicíny, ktorá ju cení ako rastlinu teplej povahy, štipľavej a horúcej chuti. Drobné plody červenohnedej farby sú v letných mesiacoch zbierané a sušené.

Poslednou dobou je Evodia obľúbená predovšetkým u tých, ktorí nie sú spokojní so svojou postavou a chcú svoju váhu prirodzenou cestou redukovať. Je veľkým pomocníkom pri liečbe problémov tráviacej sústavy (Chronická gastritída, povrchové infekcie, Helicobakter).

Citrus Aurantium extract– plody citrus aurantium (ďalej len CA)boli používané ako liečivo v Číne po celé desaťročia. V roku 1999 dokor Colker objavil účinky CA na chudnutie. Testovacia skupina, ktorá aplikovala CA v podobe výživových doplnkov vykázala výrazný pokles tukovej hmoty. Došiel k záveru, že CA môže byť životaschopná náhrada efedrínu.

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky
DECIMATE Proprietary blend 655mg*
N-Acetyl-L-tyrozín
Caffeine
Ma-huang extract
White Willov Bark
1,3-Dimethylamylamine HCL
Vinpocetine
Evodia extract
Citrus Aurantium Extract
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: stearan horečnatý

Dávkovanie:

Užívajte ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu pred raňajkami na prázdny žalúdok prvé tri dni. Po troch dňoch môžete pridať ďalšiu kapsulu 6 - 8 hodín po prvej dávke. Zapite dostatočným množstvom vody. Z dôvodu extrémnej sily neužívajte po šiestej hodine večer. Pokiaľ je vašim cieľom redukcia hmotnosti alebo vyrysovanie svalstva, odporúčame užívať s nasledujúcimi produktmi: Eshred ,Tren6, Vengeance, alebo Viking. Vďaka vzájomnej kombinácii s produktom THRASH budú vaše svaly maximálne ostré, plné, husté a extrémne vaskulárne. Vhodné kombinovať so všetkými produktmi z kategórií naberanie čistých svalov a budovanie objemu.

UPOZORNENIE

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte nejakým zdravotným problémom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Pre určenie tolerancie na jednotlivé zložky začnite s dávkou 1 kapsula denne a postupne pridávajte až na tri. Pri vysokých dávkach môže byť vyvolaná úzkosť. Decimate eca by nemali konzumovať ľudia s nízkym krvným tlakom, s ochoreniami srdca, s poruchami obličiek a pečeňou.

Ak pocítite vedľajšie účinky ako potenie, búšenie srdca, bolesti brucha, závrate, slabosť, alebo rapídny pokles tlaku ihneď prestaňte s užívaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nekombinujte s inými produktmi obsahujúcimi kofeín!!!

5 položky