• Novinka

Titan 3.0-90 kapsúl

105,90 €
S DPH

Plné, husté, prekrvené a vyrysované svalstvo

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Len si to predstavte... plné, husté, prekrvené a vyrysované svalstvo. Znie to ako sen, že? Vďaka TITAN VOL./ 3.0 sa sen môžem razom premeniť na skutočnosť! 

TITAN VOL./ 3.0 je druhá generácia úspešného staršieho brata, ktorý si ihneď po uvedení na trh získal tisíce priaznivcov.

Dnes je k dispozícii ešte silnejšia a vylepšená formula kombinujúca 5 látok – trenevar, max LMG, 1-androsterone, hexadrone a epitakechín, poskytujúca svalom kompexný anabolický kokteil! Je vhodný do objemového obdobia, alebo do prípravy, kedy je cieľom vybudovať čo najväčší svalový objem a silu. U citlivých jedincov je možný výskyt zvýšeného zadržiavania vody, prípadne vznik gynekomastie. Toxický vplyv účinných látok je len mierny, avšak v konečnom dôsledku je vďaka podporným látkam veľmi nepravdepodobný. Komplex účinných látok je obohatený o zložky zlepšujúce vstrebateľnosť.

Stav na osvečenú klasiku a zaži benefity dokonalého tela na vlastnej koží!  

8e2a88370f2efaddba5f5ffcfc29eb5f908ee6870e7ea4a4.png

Trenawar, nazývaný tiež prohormón skúsených, je silná látka s rýchlym nástupom účinkov, medzi ktoré patrí rapídny nárast čistej a suchej svalovej hmoty, zlepšenie hustoty a definície svalstva ako aj úbytok telesného tuku.

04066fa17c347d02f4e3b8f4b4bbe32a10db760e1d1e70e4.png

Max LMG je progestín navrhnutý tak, aby dopomohol k obrovskej svalovej hmote a sile, no zároveň zabezpečil maximálnu tvrdosť a napumpovanosť svalstva. Max LMG nepoškodzuje pečeň a nearomatizuje, čo znamená, že sa užívatelia nemusia obávať nechcených androgénnych účinkov.

1-Androsterone alebo tiež 1-Andro je nemetylovaná anabolickú zmes, ktorá môže dopomôcť zlepšiť silu a zredukovať tuk. Hoci nepoškodzuje pečeň a konverzia na estrogén nie je možná, vykazuje pomerne silné androgénne účinky. Svalové a silové prírastky kvôli nízkej retencii vody budú mierne, no trváce a udržateľné.

Hexadrone je silná anabolická zmes, ktorá sa vyrába buď samostatne alebo ako súčasť viaczložkových produktov. Látka je sama o sebe aktívna, v tele sa nemusí konvertovať, čo je bezpochyby mimoriadnou výhodou. Má veľký anabolicko:androgénny pomer (300:1) a medzi typické účinky patrí nárast kvalitných a plných svalových prírastkov ako aj ohromná sila.

Epicatechin (from Green Tea Extract) je bioaktívna zlúčenina klasifikovaná ako flavonol, nachádza sa v množstve potravín v stopových množstvách vrátane zeleného čaju a tmavej čokolády. Nedávna štúdia je prvou, ktorá dokazuje, že epikatechín zvyšuje pomer follistatínu k myostatínu u ľudí. Epikatechín zvyšuje produkciu oxidu dusnatého pre zlepšenie vaskularity, krvného toku a vytrvalosti. Zlepšuje citlivosť na inzulín, reguláciu hladínu cukru v krvi a syntézu bielkovín.Vďaka svojim prírodným antioxidačným vlastnostiam znižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje zdravie mozgu a srdca.

Ginger root extract. Ďumbier lekársky sa s počiatku využíval len ako korenina, no čoskoro na to, bolo objavené aj jeho využitie v lekárstve. Primárne z lepšuje vstrebávanie a stimuláciu základných živín v tele, no posilňuje aj imunitu, bojuje proti chrípke a nachladnutiu, napomáha pri tráviacích ťažkostiach a tlmí rôzne bolesti.

Naringín, flavonoidný glykozid hojne obsiahnutý v koži pomaranča a grapefruitu, je pôvodcom ich horkostej chuti. Zvyšuje biologickú dostupnosť (využiteľnosť živín) a zlepšuje cievny systém.

Bioperín alebo piperín je chemikália, ktorá robí čierne korenie ostrým. Je považovaná za prírodné antidepresívum, ovplyvňuje nervový systém a zvyšuje funkcie mozgu. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávenie, zintenzívňuje metabolizmus aj úbytok hmotnosti a preukazateľne znižuje bolesť. Navyše, zvyšuje biologickú dostupnosť v iacerých živín, výživových doplnkov a liekov.

N-Acetyl-Cysteine je účinný antioxidant, ktorý dokáže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách, zápaloch a väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré stoja za množstvom chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevo a obličky.

Phosphatidylcholine alebo fosfatidylcholín je kľúčovou zložkou našich buniek. Jeho užívanie môže zlepšiť duševné, pečeňové a črevné zdravie, chráni nervy a skvalitňuje pamäť. Štúdia vykonávaná na zvieratách ukázala, že fosfatidylcholín môže podporiť regeneráciu pečene, jeho nízke hladiny korelovali s poškodením pečene až smrťou.

Milk thirstle, u nás známy ako Pestrec Mariánsky, je bylina využívaná tisíce rokov kvôli svojim účinkom na celkové zdravie človeka. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu a antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou, žlčníkom, cukrovkou alebo autoimunitnými ochoreniami, rovnako priaznivo pôsobí aj na zápaly.

R-Alpha Lipoic Acid. R-ALA (kyselina lipoová) je prírodná antioxidačná a protizápalová zlúčenina, ktorá chráni mozog, nervový systém, pečeň aj obličky, pomáha s úbytkom hmotnosti, zlepšuje cukrovku, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a zmierňuje bolesť.

Niacín (vitamín B3) sa nachádza vo väčšine dostupných potravín, podporuje funkciu tráviaceho ústrojenstva, kože a nervov. Má nenahraditeľnú funkciu pri pri premene potravy na energiu a zvyšuje HDL cholesterol („dobrý cholestero“l), ktorý môže z tela odstrániť ďalší cholesterol.

b45dad3dc038f4f9dc4fd6ae514efd2ba2c12aea8ff43fbf.png

Tauroursodeoxycholic acid (TUDCA). Tauroursodeoxycholová kyselina je žlčová kyselina, ktorá sa nachádza v stopových množstvách v ľudskom tele. Žlčové kyseliny sú zlúčeniny uvoľnené zo žlčníka, ktoré pomáhajú tráveniu tukov. TUDCA znižuje programovanú smrť buniek (apoptózu) v zdravých bunkách, ostraňuje toxické žlčové kyseliny z pečene, zabraňuje poškodeniu pečeňových buniek a znižuje zvýšené pečeňové enzýmy.

** Daily Value not Established

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu ráno, 1 kapsulu na obed a 1 kapsulu večer. Zapite dostatočným množstvom vody. Po skončení užívania sa odporúča zaradiť produkty z kategórie PCT.

Upozornenie:

Doplnok výživy nie je vhodný pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Supplement facts
Serving size: 3 Capsules
Servings per container: 30
Amount Per Serving %DV*
TITAN PRODECA PROPRIETARY BLEND ® 330mg/140mg active substance **
Natural occuring steroidal saponins from Bacopa Monnieri, Saw Palmetto, Wild Yam including anabolic precursors - Trenawar (RU 2065), Max LMG, 1- Androsterone, Hexadrone, Epicatechin (from Green Tea Extract)
UTILIZATION stack 300mg **
Ginger root extract (200mg), Naringin (85mg), Bioperine (5mg)
LIVER SUPPORT stack 2000mg **
N-Acetyl-Cysteine (1000mg), Phosphatidylcholine (500mg), Milk thirstle 90% (300mg), R-ALA -Alpha lipoic acid (100mg), Niacin - B3 (50mg), Tauroursodeoxycholic acid - TUDCA (50mg)
Other Ingredients: Magnesium Stearate, Cellulose, Gelatin capsule.´
2 položky